Menu

Tipsy - za czy przeciw

Zastanawiam się nad tipsami. Swoje paznokcie mam cieńkie i nigdy chyba nie udało mi się ich zapuścić. Co o tym myślicie? Acha i dla jasności - nie mają to być szpony jak u jakiegoś wampa tylko zwykłe ładne dłuższe paznokcie modnie pomalowane.

mamaoscara
 959  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

tipsy paznokcie paznokcie żelowe

Odpowiedzi

artanis
Tipsy ogólnie źle mi się kojarzą, raczej z blondynkami w rozmiarze XS i biustem D70 oraz skórą spaloną na solarium, ale.. No właśnie - ale. Moja mama pracuje w banku, na straszne problemy z paznokciami, rozdwajają się i łamią. Zrobiła sobie tipsy żelowe, bardzo elegancki frencz, a nie odblaskowe brokaciki i inne dzikie węże. Wygląda to ładnie, zwłaszcza, że ma naturalny, migdałkowy kształt, a nie jak paznokcie od linijki. Jeśli myślisz o tego typu manicure - mnie się to podoba, na pewno wygląda lepiej niż rozdwojone paznokcie:)
Agula
Hmmm, to już zależy od Ciebie. Tipsy niezależnie z czego są zrobione niszczą płytkę paznokcia, dlatego ja nie zdecydowałabym się ich założyć... Chyba, że na jakąś specjalną okazję, np. ślub i tylko na te kilka dni :) .
Estera
Mnie się to nigdy nie podobało. Wygląda nienaturalnie i sztucznie, a jeśli kiedyś zdecydujesz się je ściągnąć - dopiero będziesz miała problemy z paznokciami. Lepiej zainwestuj w jakąś dobrą odżywkę, łykaj Capivit i zmień pilniki do paznokci, ja odkąd mam ten pilnik, który mam - nagle moje paznokcie przestały się łamać. Tipsom - NIE
Sikorka78
@Estera - jaki masz pilnik?? Bardzo ważne bo też mam koszmarne paznokcie i zupełnie nie wiem jak je odratować!
Estera
@Sikorka78: Aktualnie używam tylko i wyłącznie szklanego, ale to też mój 3 szklany - liczy się grubość. Kiedyś używałam (bo podobno takie dobre) papierowego, rozdwajał mi paznokcie, a właściwie rozsześciał:) Warto wydać troszkę pieniędzy i znaleźć coś dla siebie. Ja zaczęłam łykać Capivit, używam dobrego pilnika i od czasu do czasu smaruję odżywką wzmacniającą paznokcie - nigdy wczesniej nie miałam ich tak mocnych.
Sikorka78
@Estera: To lepszy jest drobny czy gruby?
Estera
@Sikorka78: Ja mam sredni (nie wiem jak to opisać, niestety nie mają oznaczeń jak grubość papieru ściernego:) ) oraz drobno-ziarnisty. Najpierw tym średnim skracam a następnie drobnym reguluję.
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.