Menu

Tłusty czwartek

Czy dzisiaj z okazji tłustego czwartku zapominacie o trzymaniu linii i kaloriach i dacie się skusić na jakiegoś pączka? Robicie same jakieś smakołyki z okazji tłustego czwartku? Jeśli tak, to czy stawiacie na pączki, czy faworki? A może szkoda wam czasu, lub po prostu nie lubicie robić takich rzeczy i kupicie pączki w pobliskiej cukierni? Napiszcie czy kultywujecie tradycję tłustego czwartku i co lubicie najbardziej.

Ania
 1053  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie pączki faworki tłusty czwartek tradycja post

Odpowiedzi

sara7777
Nie jadam pączków, drożdżówek,placków itp.nawet rogali marcińskich.po prostu nie przepadam za takimi mącznymi wypiekami z czego wiele osób się dziwi. (ale sernik, czekolada i lody królują cały rok:-)
lola86
tego roku chyba sobie odpuszczę .Jak widzę przez okno co sie dzieje pod naszą paczkarnią to nie wiem czy sie tam wcisnę ;)
Kordelia
Z wielką przyjemnością podtrzymuję tą tłustoczwartkową tradycję..... faworki i oponki smażę sama, natomiast pączki kupuję w cukierni - właśnie zaraz jadę zakupić :)))
monique25
Zawsze robiłam pączki ale nie dam rady w tym roku, rano kupiłam z adwokatem i róźą a w pracy pewnie tez sie najem bo kucharka z szefowa mialy robic ;-)
renata29
Nie liczę żadnych kalorii i opycham się ile wlezie :) Tylko na razie nie mam czym :) Sama nie mogę nic na razie robić,pączków nikt nie kupił,mama ma smażyć faworki ale coś się nie zabiera za to :)
daryjka87poznan
Pewnie ze sie skusze ale nie robie bo mi sie nie chce. Kupie gotowe.
Nula139
Zazwyczaj smażę faworki i kupuję pączki.W tym roku miałam "natchnienie" i usmażyłam pączki sama.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.