Menu

to już????

Witam. Jestem w 34 tygodniu ciąży, od rana mam skurcze i bolą mnie plecy, wogóle czuje się jakby mnie czołg przejechał...skurcze są tak co 10-15 minut a czasem zdarza się dłuższa przerwa. Mała prawie wcale nie kopie .... od kilku dni mam taką biała wydzieline troche przypomina białko jajka .... czy to oznacza że niedługo będe rodzić??

Mysiulineczka
 548  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Poród Partnerstwo i Rodzina Zdrowie poród 34 tydzień

Odpowiedzi

amalka
Matko! Kobieto Ty na necie siedzisz zamiast w samochodzie, w drodze do szpitala!? Zdajesz sobie sprawę jakie jest ryzyko w 34tym tygodniu ciąży!? Do szpitala natychmiast! Nawet jeśli to nie poród (a wygląda, że jednak tak) lepiej to sprawdzić!
JUSTYS
nie wiem czy już będziesz rodziła:) najlepiej będzie jak pojedziesz na pogotowie tam Cię zbadają zrobią Ktg będziesz spokojniejsza o maluszka:)i powodzenia:)),
MaLaCzarna
Do szpitala !
jagoda30
a co my jesteśmy, Twój lekarz???!!! internet robi ludziom serwatkę z mózgu , d... w kupę i do szpitala!!!, mi po skurczach i bólu pleców w 33tc odkleiło się łożysko
Mysiulineczka
(kwiatek) mam leżeć 3 tygodnie i brać magnez co 8 godzin i no-spe . Lekarz dał mi wybór albo leże w szpitalu albo w domu . Wybrałam w domu. Mam delikatne rozwarcie(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.