Menu

TO NIE JEST PYTANIE CHCIAŁAM SIĘ WYGADAĆ!!!

Dziewczyny, właśnie się dowiedziałam, że syn mojej koleżanki leży w szpitalu, bo o włos otarł się o śmierć, prawie utonął, pływając w takim wiejskim stawku, nawet nie za głębokim. Kąpał się z kolegami, były osoby dorosłe, nikt nie wie, jak to się stało. Co roku tyle ludzi ginie w ten sposób. Cała byłam roztrzęsiona, jak się o tym dowiedziałam. Na szczęście jego stan jest stabilny i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ja to chyba swoim dzieciom nigdy nie pozwolę się kąpać w takich zbiornikach. Tylko na basenie. Strasznie boję się wody. Chrońcie swoje dzieci przed utonięciem!. Wielu tragedii da się uniknąć!!!

dzidzimam
 425  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zdrowie dzieci pływanie

Odpowiedzi

bondomina
nie martw się, skoro piszesz, że jego stan jest stabilny to znaczy że wszystko będzie dobrze. Biedny chłopiec ...
jagoda30
będzie dobrze o ile nue doszło do niedotlenienia,przykre ale prawdziwe.......
dzidzimam
modlę sie żeby wszystko było dobrze, bo nienawidzę, gdy dzieci cierpią (placze)
LaMandragora
Dziecko moze utopic sie nawet w przyslowiowej lyzce wody. Przykre to, o czym piszesz i dobrze, ze dziecko uratowane, ale... podpisuje sie calkowicie pod wypowiedzia @ateny.
Kasia1978
był u nas taki przypadek dawno temu,że matka wypuściła ok 2 latka na podwórko a tam stało jakieś duże wiadro czy beczułka z wodą i on tam wpadł główką do dna....utopił się....
amalka
NIGDY nie spuszczam Krzysia z oczu, mimo że ZAWSZE jest w wodzie z tatą. Co dwie pary oczu, to nie jedna.
LaMandragora
Nie, no sa wyjatki od reguly. Nie da sie uchronic przed wszystkim, tak jak siebie samych do konca nie jestesmy w stanie 100% uchronic. Nie na darmo mowi sie, ze "wypadki chodza po ludziach". Ale robic, co sie da i niepotrzebnie nie narazac dziecka.
Co innego Geodziu, jezeli to by sie stalo, gdyby cora byla w Twoich ramionach, jak to tez bylo.. a co innego, gdybys puscila ja samopos i nie zwracala uwagi na to, co robi a takie cos tez nie jest takie rzadkie...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.