Menu

to nie pytanie, ale teściowa mnie rozbawiła

a więc teściowa mi mówiła, żeby w zabobony nie wierzyć, jeśli chodziło o wybór matki chrzestnej, że niby kobieta w ciąży nie może być chrzestną, ale okazało się, że dziecko do chrztu musi mieć nowe ubranko(to co dotyka ciała) i nowe buciki(bo jak nie to będzie szybko buty niszczyć) no a teraz okazuje się że śmieci nie wolno wynosić w niedziele bo pieniądze z domu będą wynoszone i kto tu w zabobony wierzy (grins)

ulenka091987
 1039  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina zabobony teściowa wiara

Odpowiedzi

ulenka091987
wygląda na to, że nie wolno wierzyć w te zabobony w które ona nie wierzy(grins)
Zana
masz szczęscie że nie dotarł do niej jeszcze jeden zabobon który słyszałam ....że dziecko do dnia chrzcin nie powinno wychodzić na spacery (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(grins)(grins)(grins)(grins)
ulenka091987
@zana nawet jakby w to wierzyła to musiała by mnie siłą w domu z dzieckiem trzymać(grins)(grins)(grins)
ulenka091987
@kasia123188 a żebyś jeszcze słyszała, jak mnie przekonywała, że to jakiś zabobon z tą chrzestną, że w zabobony się nie wierzy itp normalnie śmiech na sali(smiech)(smiech)(smiech)
xkasiulax
Ja słyszałam że nie wolno z nie ochrzczonym dzieckiem chodzić na cmentarz(krejzolka)(krejzolka)
paulaa
moja mam wierzy w zabobony co do cmentarza oraz że w ciąży nie wolno chodzić na pogrzeb(grins)
paulaa
moja mam wierzy w zabobony co do cmentarza oraz że w ciąży nie wolno chodzić na pogrzeb(grins)
aniol
tak na cmentarz na pogrzeb w ciazy i z nieochszczonym dzieckim chodzic sie niepowinno , ja niechodzilam a to ze kobieta w ciazy niepowinna byc chrzestna to juz od dawna slyszalam i ja do tego sie to stosuje..ale wiadomo kazdy wierzy w to co chce...
Nicoletta
a ja byłam w ciąży (i to 2 miesiące przed porodem..) na pogrzebie u dziadka .. żyję :D i co więcej życie mi się powoli układa tak jak nigdy :)) .. z małą zanim została ochrzczona oczywiście na cmentarzu byłam i w ogóle nie wieże w takie głupie pierdoły (grins)
agaorto
*anioł - dlaczego nie powinno się z nie ochrzczonym dzieckiem na cmentarz chodzić??? Nie rozumiem tego - jak z moim maluszkiem często odwiedzam mojego tatę na cmentarzu.... ponieważ mam blisko to bardzo często na spacerkach tam zachodzimy......
agaorto
co to kurde za pierdoły opowiadacie........
aniol
hej ale chy anapisalam ze kazdy wierzy w to co chce wic czemu odrazu na mnie naskoczylyscie to moje zdanie i nikomu niekaze sie do tego stosowac.u mnie w rodzinie tak jest i juz i tego niezmienie .ja wierze w zeczy nadprzyrodzone i inne bo rozne sytuacje mialam w zyciu ..i rozumiem ze dla niektorych to sa pierdoly i wcale niekaze w to wierzyc ..ja tez na cmentazru tescia i chodizlismy tam sami a z dziekciem dopiero po chrzcie bo u mnie w rodzinie niema dzieci nieochrzczonych niewyobrazam sobie czegos takiego ale jakos nieczepiam sie co wy robicie ttroche na luzie podchodzcie do innych odpowiedzi bo kazdy ma prawo do innego zycia i innych pogladow..
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.