Menu

To tylko ja

witam wszystkie mamy i nie tylko nie wiem czy mnie ktos jeszcze pamieta bo chwile sie nie odzywałam ale laptop ciagle mam zepsuty i pisze od brata z kompa a wogule to tak jakos zleciało zagladałam pare razy do was . Mam pytanko który termin jest bardziej pewniejszy ten z usg czyli mam na 17 czerwiec czy z okresu a mam na 27 czerwiec

samsungeu
 691  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Opieka nad dzieckiem dzieciatko

Odpowiedzi

Maryla
z okresu;)) ale i tak mozesz urodzic po terminie;)POWODZENIA:)
samsungeu
dzieki ale ja juz bym chciała czuje taki ból jak na okres i na dole brzucha po lewej stronie bardziej i na samym dole takie kłucie czasem jal by mi ktos jakas szpila kłuł
sheryl
tak jak pisze @kasia13, a ogólnie ważniejszy ten z okresu. Ale i tak różnie bywa. U mnie mały nie zważał na terminy.
sheryl
....i urodził się 2 tygodnie wcześniej.
Paulinka1701
mi gin mowil ze do 20 tyg ciazy usg jest wiarygodne bardziej niz od miesiacznki :) a po 20 tyg juz nie bo dziecko kazde rosnie w swoim tepie :)
mammma
ja miałam termin wyznaczony na podstawie wczesnego usg. na drugiej wizycie.
moput
Ja dwukrotnie miałam wyliczone terminy z miesiączki i za każdym razem urodziłam z kilkudniowym opóźnieniem :)) Dzidki najczęściej nie rodzą się w dniu terminu, one przychodzą na świat wtedy kiedy już chcą ;))
sheryl
usg jest najbardziej wiarygodne tylko na początku między 6 a 12 tyg. Ja byłam w 6 tyg. i termin pokrywał się z tym z miesiączki. A w 10 tyg, już było 3 tygodnie róznicy, tak mi dzidziol podskoczył. Tak więc dzidzia może zacząć rosnąc w swoim tempie nawet wcześniej, przeg 12 tyg.
Kamkamka
Mój syn urodził się w terminie który miałam wyliczony według miesiączki.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.