Menu

Toast w sylwestra ;)

witam,
chciałabym poznać Wasze zdanie i opinie na temat picia, a w zasadzie degustowania alkoholu PODCZAS KARMIENIA PIERSIĄ. chodzi mi tu o wypicie piwa bezalkoholowego (stąd napisałam degustowanie). Nadal karmię piersią i nie mam potrzeby picia nawet tego typu piw. Ale moje koleżanki, które karmiły piersią od czasu do czasu piły takie bezalkoholowe piwa. a w większe uroczystości odrobinę wina.
Nie chodzi mi tu o ocenianie tych, które degustują/nie degustują. Chcę tylko się dowiedzieć, czy Wy od czasu do czasu sobie na to pozwalacie no i jak to będzie w sylwestra?

elleonora
 820  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Czas wolny i Sport toast sylwester piwo

Odpowiedzi

amalka
Od już nastu lat nie miałam w ustach nawet piwa. Nigdy nie lubiłam alkoholu- wyjątek Malibu z mlekiem lub Sheridan sączony pomaleńku. Pytanie jest więc skierowane nie do mnie.
U nas będą tylko piwa i szampan wypity o 0:00 Dla mnie i dzieci jest Piccolo (grins)
jagoda30
piwo bezalk. można pić bo zawiera słód jęczmienny, który pobudza laktację.Ja wyłaśnie mam kupione(kciuki).Generalnie można wypić trochę normalnego piwa albo małego drinka ale zaraz po karmieniu,żeby % uciekły
veronas
Ja mam prosta zasade:karmisz-nie pijesz!!!!I nie ma odstepstw od tego!
jadzia23
polozna mi powiedziala ze mozna wypic szklaneczke piwa a nawet lampke wina. Ja karmiac piersia nie odmawialam sobie wina, dziecku nic nie bylo a nawet mu sie poprawilo. pediatra zalecila nam wypicie lampki co jakis czas!! moje zdanie i zapewne bedZie skrytykowane...
renata29
piłam piwo bezalkoholowe
margolcia85
Do tej pory lubilam wypić piwko, albo winko ale odkąd zawszłam w ciażę przestał mi alkohol w smakować ;) a tak piważnie od jakiś 10 miesięcy nie miałam alkocholu w ustach i nie żałuje tego jakoś mnie nieciągnie wręcz przeciwnie ja sam widok większej ilości alkoholu słabo mi sie robi ale pewnie to przez to że struam się swego czasu cytrynówką i od wtedy alkoholu nie pije :)
kinia87
W tamtym roku nie spróbowałam nawet szampana, moja córcia miała 3 msc i nie chciałam z tego względu że karmiłam piersią.I przez cały czas karmienia nie degustowałam, ponieważ nie chciałam, aczkolwiek nie widzę nic złego w napiciu sie dosłownie łyczka szampana. Od miesiąca już nie karmie, więc szampana bez żadnych wyrzutów sumienia wypiję (grins)
ADAMSKA98
piwo bezalkoholowe piłam a nawet nie wile wina ale to w małych ilościach i raz na jakiś czas ,ale wypiłam wino jak syn miał rok
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.