Menu

tolerancja

Ostatnio czytalam taka historie o gejach ze w swoim miescie byli szykanowani i bici nitk ich nie chcial zatrudnic i musieli wyjechac do Anglii bylo to w gazecie z zycia wziete powiem tak mnie np obrzydzilby widok calujacych sie 2 facetow ale obojetne mi to np ze by mieszkali na moim osiedlu jestem nawet tolerancyjna i jak to czytalam i o ile to prawca w co watpie to nawet szkoda mi sie ich zrobilo a u was jak z tolerancja??

daisy5788
 1040  25

Znajdź pytania na ten sam temat:

tolerancjaq

Odpowiedzi

IziaMorela
Nie mam nic do gejow ani lesbijek. Ich zycie. Znam kilku gejow i lesbijek i wbrew poyorom sa to NORMALNI ludzie.

Jestem toleranczjna w tej kwestii.
StepByStep
Jestem baaaaardzo tolerancyjna... To, że ktoś jest gejem czy lesbijką, znaczy, że jest gorszy?? Dla mnie nie... Każdy ma prawo do miłości... chociaż pewne ekstremalne "zboczenia" zdecydowanie potępiam
daryjka87poznan
Ja tez nic nie mam do nich, nie przeszkadzają mi.
Paulinka1701
Nie przeszkadzaą mi ...byłam sąsiadką geja ...no i jego partnera ..jakoś nawet tego nie odczulam (grins)
daisy5788
ja powiem szczeze nie spotkalam nigdy geja ani lezbijki ale tez nie mam nic przeciwko
kordi80
ja tez nie mam nic przeciwko...tylko tak jak pisze geodonna69 niech nie adoptuja dzieci i nie obnosza sie z tym ...sorki ale te parady po co...?
daisy5788
no wiesz zalezy Degi w ktorych rejonach Polski sie mieszka i czy w duzym miescie czy malym uwazam ze w wiekszych miastach nie przywiazuje sie do tego wagi ale w mniejszych to juz gorzej tak jak np u mnie tak mi sie wydaje
asqa
Moja najlepsza kumpela jest lesbijką... dla mnie jej orientacja nie ma żadnego znaczenia. Uwielbiam ją za to jakim jest człowiekiem(aniol) !!!
IziaMorela
Ja tez nie popieram adopcji przez homoseksualistow....
A te pardz sa po to by walczc o swoje prawa... To chyba oczywiste.
IziaMorela
parady....
flame123
mnie nic w homoseksualistach nie przeszkadza. Mają takie same prawa jak my, w tym prawo do "obnoszenia" swoich uczuć i prawo do manifestacji.

Każdemu życzę takiego kolegi geja jak mój.
Agula80
tolerancja [łac. tolerantia ‘cierpliwość’, ‘wytrwałość’], socjol. postawa zgody na wyznawanie i głoszenie poglądów, z którymi się nie zgadzamy, oraz na praktykowanie sposobu życia, którego zdecydowanie nie aprobujemy, a więc zgody na to, aby zbiorowość, której jesteśmy członkami, była wewnętrznie zróżnicowana pod istotnymi dla nas względami. Tolerancja oznacza rezygnację z przymusu jako środka wpływania na postawy innych ludzi. Wyjątkami są jedynie sytuacje, w których owe postawy zagrażają bezpieczeństwu osób oraz ich mienia (tolerancja nie rozciąga się więc np. na zabójców, gwałcicieli czy złodziei, choć obejmuje takie zachowania dewiacyjne, które można potraktować jako sprawę prywatną), nie dotyczy także ludzi, którym odmawia się zdolności pełnego rozpoznawania znaczenia swoich czynów. Zakres tolerancji jest historycznie zmienny. W większości społeczeństw albo nie było jej wcale, albo była bardzo ograniczona na skutek tego, że jednemu systemowi moralnemu przysługiwało uprzywilejowane stanowisko bądź monopol. Tolerancja objęła najwcześniej innowiercze wierzenia i praktyki rel., stopniowo rozszerzono ją na inne dziedziny, np. sferę obyczajów. Jakkolwiek zasada tolerancji jest współcześnie stosunkowo szeroko uznana i prawnie zagwarantowana niemal na całym świecie, bywa nierzadko kwestionowana i naruszana. Tam gdzie jest w pełni przestrzegana istotnego znaczenia nabrał problem granic tolerancji WOLTER Traktat o tolerancji, Warszawa 1956; J. LOCKE List o tolerancji, Warszawa 1963; F. GROSS Tolerancja i pluralizm, Warszawa 1992; P. KING Toleration, London 1976.
Agula80
Tolerować gejów mogę, mogę się nawet przyjaźnić czy kolegować, ale nie ozancza że mogę taką odmiennosc akceptować, jako osoba wierząca nie pochwalam takich związków, które są sprzecne z naturą..
kordi80
nie wiem ale jak dla mnie lesbijka czy gej nie powinni miec dzieci dla mnie to nie zdrowe(wow)(wow)(wow)
calze
NIECH sie kochaja i zługo i szczesliwie tylko niech sie nie głaszcza i cmokaja w np.autobusach raz jechałam kolezanka i jej 4 letnia córeczka.....(krejzolka) zeka co panowie sie całuja(wow) i czy tata i wójek tez tak sie kochaja i cały autobus nagle zamilkł
Agula80
@calze(krejzolka)(klaszcze) dziecko to najszczersza istota na świecie, skoro nawet dla takiego maluszka to wydało się dziwne(kciuki)
Anis
Moim zdaniem to każdego indywidualna sprawa jeśli nie krzywdzą innych zwłaszcza dzieci to niech kochają jak chcą mnie to nie przeszkadza (pokoj)(pokoj)(pokoj)
karolincia
Dopóki się nie wychylają to niech sobie żyją
aisyrk3017
jestem tolerancyjna dla mnie gej czy lesbijka to normalny człowiek ,,,ba nawet mam koleżanke lesbijke jest bardzo fajna ...:)
karolincia
ja o zamknieciu nie mówię tylko o afiszowaniu się
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.