Menu

Toples

Po raz kolejny zainspirowana audycja radiową chciałabym się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie na temat opalania sie toples? Czy powinno być zabronione czy nie?

Całkiem niedawno głośna była sprawa dwóch Polek które opalały się toples na plaży i dostały za to mandat. Sprawa skończyła się w sądzie, finalnie Panie (z tego co mi wiadomo) wygrały sprawę.

Co wy o tym myślicie? Powinno to być zabronione?

carla1978
 991  55

Znajdź pytania na ten sam temat:

opalanie toples opalanie

Odpowiedzi

Marlena
Moim zdaniem to zupełnie normalna rzecz przynajmniej w całej zachodniej i południowej Europie tylko nie w Polsce. Niestety u nas nad takimi rzeczami trzeba popracować i to mocno.
carla1978
@asafi - chodziło chyba o to, że te kobiety sieją zgorszenie :) poprzez obnażanie swoich wdzięków
Marlena
Nie wiem co niesmacznego jest w biuście - nie mówimy tu o gonieniu z gołymi d... za przeproszeniem
carla1978
@karolina81 - a co w takim razie ze stringami na plaży?
Czy na przykład panowie mocno owłosieni na plaży... - dla mnie to jest niesmaczne i gorszące :)
Marlena
Najlepiej w dresach na plaży !! Wtedy będzie SMACZNIE
Marlena
karolinko ale nie każdy kto ma chęć opalania się toplez ma chęć opalania się bez dolnej części kostiumy a wtedy na plazy nudystów będzie cudakiem i będzie uważany za kogoś kto sobie chce jedynie popatrzeć.

w nosie mam kto lezy koło mojego męża i byliśmy kilkanaście razy we włoszech i jakoś mi to zupełnie nie przeszkadzało wręcz przeciwnie ośmieliło bo sama się głupio czułam taka pozasłaniana wśród cycatych kobiet ! Od patrzenia nic się mężowi nie stanie!! a tym bardziej mi. paranoja.
joka26
mam podobne zdanie jak karolina81. Uważam że każdy powinien mieć wybór a nie dlatego że ktoś lubi opalać się topless ja mam to oglądać.
carla1978
Jakiś mężczyzna teraz zadzwonił i opowiedział kawał na ten temat - że panie do 30-tki powinny się opalać toples, a te po 30-tce nie powinny mieć wogóle wstępu na plażę, chyba, żeby tylko przynieść mężowi piwo :P
Marlena
To dlaczego ja chcąc się opalać toples nie mam wyboru!!?? Jak każdy to każdy! Wy wybierzcie staniki a ja wybieram bez! na tej samej plazy
Marlena
To jest POLSKA własnie :)
joka26
Dlatego optowałabym za osobnymi plażami.
Marlena
Nie namawiasz ale już widze jaką byś miała minę jakbym przeparadowała koło Twojego męża - ja czy jakaś laska bo mi do ideału trochę brakuje...
Marlena
osobne dla nudystów, osobne dla tych co toples (tylko nie wiem czy mężczyźni by tam mogli być), osobne dla pań w stringach, osobne dla panów w stringach i osobne dla tyc w dresach :) Musielibyśmy mieszkać na wyspie, żeby plaż starczyło!!
Marlena
Nie mieszkasz ale mentalność masz POLSKĄ
joka26
no lepiej nie generalizujmy z tą polską mentalnością, myślę że to zależy od człowieka. i w tym temacie "każdy robi to co lubi"
joka26
Mam nadzieję że nie chcemy topless tylko dlatego że tak robią "na zachodzie".
Marlena
Dzieci czasem do 4 roku życia ssają cycka więc nie wiem jakim to ma być dla nich zgorszeniem. Ale jak od małego są wychowywane z poczuciem wstydu i tego, że to be to faktycznie mogą być zgorszone. Ja też wyrażam tylko swoje zdanie...
carla1978
Maira2006- ale dzieci są od małego przecież karmione piersią, więc chyba nie zgorszą się na ich widok :P
Marlena
Acha jeszcze jedno - toples "nie" ale karmienie w centrum handlowym "tak"... wybiórcze macie pojęcia. tu cycek i tam cycek.
tlolek
a ja bym tam chętnie wypuściła swoje wdzięki na słoneczko...
a jeśli kobiety maja byc pozasłaniane to faceci tez ...(czasem maja nawet większe niż kobiety hihihi) parę lat temu jak byłam we Włoszech może ciut niesmacznie mi sie zrobiło widząc faceta w stringach na plaży z masakryczne owłosionymi czterema literami...jego wybór ja mogę sie na niego nie patrzeć jak mi sie nie podoba proste....każdy robi to co lubi"
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.