Menu

tosty .. jajecznica .. sok typu kubuś ..

wiem,że to pytanie może wydać się głupie ale .. sama zgupiałam :p:) .. wiadomo,że karmiąc piersią można jeśc chleb,szynkę i ser żółty a jak jest z tostami ?? no niby to jest chleb tylko spieczony więc jak to jest ?? tak samo jak jest z jajecznicą ? jajka można a jajecznicę ?? dodam,że Olivka ma niecałe dwa tygodnie i chciała bym wiedzieć czy mogę to konsumować teraz albo od kiedy a nie np. jak dziecko ma rok :) .. i jeszcze za jednym zamchem powiedzcie piłyscie soki typu kubuś ? w szpitalu położona powiedziała mi,że nie można ale ciotka przyniosła paquito bananowy, nie mogłam wytrzymać i wypiłam ..1 litr poszedł w 3 dni jednak przyznam,że najchętniej wypiła bym w jeden ale nie chciałam ryzykować ..

Nicoletta
 5060  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie tosty sok jajecznica

Odpowiedzi

JUSTYLKA
Kubusiów nie piłam ,smażonego nie jadlam tak wcześnie...a tosty nie wiem nie lubię
flame123
(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)
nie sądzę, żeby taki sok Ci zaszkodził. /ja jadłam tosty i j(prezent) ajecznicę. chodzi o to, żeby jeść z umiarem, nie przesadzając w żadną stronę
betty
przez 3 misiace nie jadłam nic smażononego a piłam jedynie sok z jabłek albo kompot... później już zaczynałam normalnie jeść tzn powoli wprowadzałam sobie kurczaczka pieczonego czy schabowe...
slonko2323
Ja też nie jadłam nic smażonego a kubusiów to w szpitalu nie polecali. Ja piłam wode niegazowaną i sok z jabłek rozcieńczany z wodą.
mala21
ja karmiłam 2 tygodnie i jadłam wszystko, cytrusy śledzie, smażone, dziecku nic nie było
mama1208
ja mam podobny problem co jeść a co nie (dodam że maleństwo też ma dwa tygodnie) i w sumie codziennie coś nowego wprowadzam, chociaz smażonego i jedzonka które wdyma nie jadam na razie, ale pomidory od razu wprowadziłam bo bez nich się nie da same suche kromki jesć:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.