Menu

Trądzik młodzieńczy

U najmłodszej córki pojawiły się problemy z cerą. Całe czoło ma zasypane takimi małymi czerwonymi krosteczkami i chciałabym kupić jej jakieś kosmetyki, żeby się to poprawiło. Nie jest to jakiś ostry stan, więc nie widzę potrzeby wizyty u dermatologa. Znacie moje jakieś takie kosmetyki do cery trądzikowej dla nastolatków?

kosia
 869  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zdrowie trądzic cera kosmetyki

Odpowiedzi

maomi
Treść została zablokowana przez zespół
kosia
@maomi - gdzie się to kupuje? W aptekach czy w drogeriach? I jaka jest cena w przybliżeniu.
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
artanis
@kosia: http://www.iwostin.pl/lines.php?id=17 oraz http://www.perfectfresh.com/?pa=2702&ex=pa. Faktycznie bardzo dobra seria w dość przystępnej cenie. Nie wysusza skóry, więc nie powoduje nadprodukcji sebum, które powoduje jeszcze większe wypryski. Bardzo dobra jest także seria z VICHY NORMADERM - Chronoaktywny krem zwalczający niedoskonałości skóry na noc - jest świetny, będę planowała znów zakup, bo po przeprowadzce i zmianie wody, moja atopowa skóra wygląda koszmarnie, cena ok. 60zł
Agula
nawet niewielkie zmiany mogą prowadzić do szybkiego pogorszenia się cery, może dobrze jest udać się do dermatologa? Taka wizyta nic nie kosztuje a lekarz doradzi co stosować. Zauważ, też czy córka nie zaczęła jeść coś, czego nie jadła wcześniej, to tez może być powodem pogorszenia się cery.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.