Menu

TRAGEDIA!!!

siedzę i płaczę.wczoraj roczna córeczka mojej najlepszzej koleżanki strasznie się poparzyła wrzątkiem:(((.ma oparzoną całą buziunie,szyjkę i klatkę piersiową.lekarze walczą o jej życie bo jest w bardzo ciężkim stanie.TRAGEDIA aż nie mogę się pozbierać.dziewczyny pilnujcie swoich maluszków!!jedna szklanka wody a taka straszna tragedia!!!módlcie się razem ze mną za małą Oliwię:((((placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)

badzialenka
 1102  37

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

nikordia
bardzo mi przykro(placze)
krasna1
moja Wika kiedyś też się poparzyła gorącą herbatą ale to była nóżka i nie ma już śladu....
a dla tamtej małej zdrówka....
marthakd
przykro mi bardzo:((placze)
StepByStep
Pisałam już... U takich dzieci poparzenia szybko się goją. Na moją kuzynkę poleciał cały garnek gorącej wody, a śladu żadnego nie ma. Zdrówka życzę
aneta1262
to jest prawdziwa tragedia bardzo mi przykro (placze)(placze)(placze)(placze)
Brygidka82
Mam nadzieję że malutka wyjdzie z tego, chociaż pewnie będą blizny.Mój mały pocałował kiedyś gorący piekarnik...co ja się strachu najadłam, miał ślad na połowę ust i policzek trochę, ale po tygodniu wszystko mu zeszło naszczęście.
milka3006
powodzenia mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze trzymam kciuki
Magdzik
Dużo zdrówka dla malutkiej(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
badzialenka
oliwcia ma strasznie poparzoną twarz a zwłaszcza szyjkę .nie oddycha sama bo szyjka jej spuchła tak że musięli ją podłączyć pod aparaturę wspomagającą oddychanie,respirator.karmią ją sondą,jest w śpiączce farmakologicznej(placze)(placze)(placze)
badzialenka
lakarka powiedziała że blizny będą ale w najlepszym przypadku.prawdopodobnie bez przeszczepu się nie obejdzie.ale ja wierzę że wszystko się ładnie zagoi.
julia
Wspolczuje i duzo zdrowka zycze i szybkiego powrotu do zdrowia
Milki
spokojnie moja siostra niecały roczek miała jak była poparzona ona wylała na siebie garnek wody szyje, buzie i piersi miała poparzone. na buzi i szyi ani śladu jedynie na ręce jej troche zostało, i bez przeszczepu się obyło choć w szpitalu chcieli jej robic ale rodzice się nie zgodzili.
aga24
Współczuję i trzymam kciuki
Bozena26
(placze)
frytka
duż zdrówka dla malutkiej:)
bedzie dobrze
(grins)(grins)(grins)
hania001
trzymam kciuki za zdrówko;)
Zana
zdróweczka ...przykro bardzo (placze)(placze)(placze)
lusia82
o boze jakie to jest zycie jest straszne chwila nieuwagi i taka tragedia rodzicom teraz potrzeba wielkiego wsparcia i wiary ze wszystko bedzie dobrze (prezent)
Anis
Przykro mi(placze) Zdrówka życzę(placze)
ADAMSKA98
przykre
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.