Menu

TRAGEDIA

W Smolensku rozbił sie samolot prezydencki, zgineło 87 osób. Jeszcze nic nie wiadomo czy nasz prezydent przezył. Wiecie cos na ten temat?

daryjka87poznan
 3368  128

Znajdź pytania na ten sam temat:

samolot tragedia

Odpowiedzi

ulenka091987
jeszcze nic nie wiedzą kto przeżył, właśnie oglądam informacje
babooshka
oglądam tvn 24,niestety nikt nie przeżył........(barf)
babooshka
Ci ludzie mieli uczcić pamięć zamordowanych......a sami zginęli.....straszna tragedia....
Beki
masakra... jakaś.. nie wierze...
a gadali że nasze rządowe samoloty są do dupy... kuźwa... zagarniają dla siebie a o takich podstawowych rzeczach, jak o renowacji nie pamiętają.. no masakra.. brak mi słów... jaka szkoda... tragedia.. ;((((((((((((((((
monique25
taka tragedia :( brak słów
Magdzik
Nikt nie przeżył(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)
koza54
[*]...:(
JUSTYNA300511
wszyscy zgineli.....chyba największ tragedia w której zgineło tylu polityków naraz...szok...nie mogę w to jeszcze uwierzyć(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze) mimo ze nie lubię polityki(placze)(placze)(placze)
niunia2776
[*][*][*]
Basia88r
132 osoby nie żyją(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)
babooshka
teraz podali że w sumie 132 os.!.....(placze)
NATI
[*] brak słów (placze)(placze)(placze)(placze)(placze)
JUSTYNA300511
lecieli na takie uroczystosci a sami zgineli....czuję się jakbym straciła kogoś ważnego...(placze)(placze)(placze)(placze) ...to jakaś masakra ....nie ja jeszcze w to nie mogę uwierzyć....to chyba jakiś zły sen.....(placze)(placze)(placze)(placze)
daryjka87poznan
Sama nie moge w to uwierzyc, czuje sie tak samo jak Ty Justyna300511. Nie lubiłam Kaczynskiego i nie chciałam zeby był prezydentem ale teraz bardzo mi smutno z tego powodu. Wkoncu to człowiek. Wspołczuje teraz najblizszym tych co zgineli tam. [*]
Kacperek2008
Matko boska....
niby nie znałam nikogo z tych osób, tylko ze słyszenia, ale tak mi jakoś dziwnie na sercu.... czuję taki smutek...(placze)(placze)(placze)
Pineczka
Boże! Coś strasznego, w głowie mi się to nie mieści!!(placze)(placze)(placze)(placze)
Zana
no nie wierzę !!!!! ....normalnie aż nasuwają się myśli że ktoś w tym maczał palce ...tyle ważnych w Polsce głów Państwa leciało jednym samolotem i akurat teraz tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
babooshka
@Zana,a ja się zastanawiam nad przepisami, nad starym sprzętem którym Ci ludzie lecieli, czemu nie skierowano samolotu na inne lotnisko skoro była taka mgła....???
Nula139
Straszne[*]
frytka
nikt nie przeżył:((
straszna tragedia(placze)(placze)(placze)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.