Menu

Trener a rodzice

Moja córka teraz przez wakacje dość ostro zaczęła trenować pływanie. Ma dopiero 11 lat, ale w wodzie czuje się jak ryba. Jest zachwycona zajęciami. Ostatnio chciałam zostać na treningu i popatrzyć na postępy jednak trener powiedział, że lepiej nie, że tto będzie córkę i inne dzieci rozpraszało i że na pewno będzie jeszcze ku temu okazja, żeby zobaczyć postępy na jakis zawodach. Dałam się spławić,ale potem jak to przemyślałam to nie wiem czy słusznie. Nie podejrzewam tego Pana o nic, ale chyba mam prawo zobaczyć trening prawda?

motylek
 710  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

trener pływanie dziecko sport

Odpowiedzi

Anuszka
Staś też trenuje już od kilku lat judo i też rodzice raczej znikają z treningów. Chodzi o to że dzieci inaczej pracują jak są rodzice, a inaczej jeśli polegaja tylko na trenerze i tylko jego słuchają.
ivka
Sama kiedyś trenowałam siatkówkę i uważam że nie jest to takie proste. Dzieci zdecydowanie lepiej trenować zdala od oczu rodziców – niech rodzice przyjdą na mecz czy na zawody. Trener czasem musi krzyknąć a rodzice różnie na to reagują jak ktoś krzyczy na ich dziecko. Poza tym trener napewno ma potrzebne ku temu kwalifikacje i metodyke nauczania w małym palcu, więc skoro taka jego wola to bym to uszanowała.
kasia13_archiwum
Moja Fatima chodzi juz 2 lata na taniec. Tez jej trenerka powiedziala wszystkim rodzicom, ze maja wychodzic na ten czas, bo dzieci za bardzo sie rozpraszaja. Tylko na 1. lekcji mozna byc, zeby zobaczyc jak to sie odbywa.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.