Menu

Trener personalny.

Dzisiaj tak właśnie sobie pomyślałam, że chciałabym zacząć chodzić na siłownię - fitness. Ale nie sama sobie i wymyślać ćwiczenia, tylko myślałam o trenerze osobistym. Czy któraś z Was chodziła ćwiczyć z trenerem? Jak to jest? Z tego co wiem to dobiera on odpowiednie ćwiczenia i częstotliwość spotkań. Ale czy on przez cały czas będzie ze mną i będzie mnie kontrolował, czy tylko na początku ćwiczeń. Jak to wogóle wygląda i jaki jest mniej więcej koszt np na miesiąc spotkań? Proszę o odpowiedzi bo w tym jestem zielona. Co prawda chodziłam kiedyś na aerobik i na cycling, ale to były spotkania grupowe z instruktorem.

sque
 420  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Czas wolny i Sport zdrowie ćwiczenia fitness

Odpowiedzi

Runka
ja kiedyś chodziłam na siłownie i byłam pod nadzorem trenera, dobry trener nie tylko dobierze ci odpowiednie ćwiczenia ale również podpowie ci co masz wyeliminowac ze swojej diety aby nie przybrac na masie miesni a zpalic zbedne kalorie (ja wtedy w przeciagu 3 miesiecy schudłam ok 20 kg), przez pierwszy miesiąc towarzyszył mi za kazdym razem jak przychodziłam na siłownię, po tym czasie kontorlował mnie ale już nie tak często, a po kolejnym miesiącu już wiedziałam jak mam ćwiczyć i już tylko sprawdzał efekty, i wprowadzał nowe ćwiczenia lub zmieniał dotychczasowe. Byłam bardzo zadowolona. Obecnie chodze też na ćwiczenia i lepiej się czuje majac trenera obok siebie (bo się bardziej mobilizuję do ćwiczeń) niż jak jest tylko osoba do obsługi maszyn.
amalka
@Runka ma rację (grins) Dopowiem Ci tylko, że warto skorzystać z pomocy specjalisty. Na własną rękę można bardziej sylwetce zaszkodzić niż pomóc. To nie jogging czy skłony... Moja koleżanka chciała "odchudzić" przedramiona... teraz ma "łapę" jak facet i przeklina swoją głupotę.
sque
A jakie są koszty takich ćwiczeń z trenerem?
Runka
byś musiała sprawdzić gdzie się takie ćwiczenia odbywają i tam się dowiedzieć o koszty. Ale myśle ze każda siłownia czy fitness mają trenera "na wyposażeniu"
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.