Menu

trochę się popochwalam :D

ależ jestem dumną mamą (grins) jako, że jestem zwolenniczką małych kroczków, moja córa też chyba :) treningi nocnikowania od kilku tygodni nareszcie dają wyniki, od tygodnia kupka ląduje tylko do nocnika :) i zeszliśmy do 2/3 pieluch na dobe :) dziś od rana każdy siusiek też lądował w nocniku :) a Gabi lubi potem spuścić wodę w kibelku :) rany jak te dzieci szybko rosną.....a my coraz starsze....

isiorek
 641  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat dziecko nocnik pielucha

Odpowiedzi

karolcia514
brawo dla Gabi (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
ada410
Nasze gratulacje dla was(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
halina21
gratulujemy super (klaszcze)
piasekpustyni
(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
emikacpi
(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Beatris0302
(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(kciuki)
śuper :) Brawa i gratulacje dla Was i córci oczywiście :D
amalka
(klaszcze)(klaszcze)(kwiatek)
JumaPi
mój mały pożegnał się z pampersami na dobre nawet w nocy jak miał rok i 8 miesięcy. Ale brawo dla Gabi(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
natuuusia19
gratulujemy:)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
kamm123
mój Oskar zaraz kończy 3 lata i lata jeszcze w pampersie :( nie ukrywam że dążę do tego aby pozbyć się ich raz na zawsze ale nie każde podejście do robienia na kibelku czy nocniku jest owocne. pomimo że puszczam synka w domu bez pieluchy jest na tyle zajęty zabawą że robi siusiu w majtki :( po czym ściąga je i po problemie... najgorsze jest to że chodzi do przedszkola a paniom jest wygodniej założyć pieluchę niż pilnować dziecka żeby nie narobiło w majtki... a Twojej córci serdecznie gratuluję !

Ps. może Wy kochane znacie jakiś skuteczny sposób na rozstanie się z pieluchą? :(
daryjka87poznan
Super. Brawo :)
korek221
Pękaj Mamusiu z dumy bo masz powody(grins)(grins)(grins)
Super brawa dla Gabrysi(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
goskapolak
Gratuluję- to chyba bardzo ważny w życiu każdego dziecka przełom(klaszcze)

Kamm- nie licz na to,że pani w przedszkolu mając kilkunastu maluchów w grupie będzie co chwila sprawdzać czy pytać synka czy chce siku albo zdejmowac pieluchę i jak się zsika kilka razy dziennie to przebierać.W sumie zazwyczaj to rodzice przed pójściem dziecka do przedszkola mają obowiązek go od pieluchy oduczyć.
Próbuj i próbuj- to chyba najlepsza rada.
kamm123
W grupie Oskarka jest 5 pan przedszkolanek i kazda ma po 3 dzieci do opieki, wiec mysle, ze nie byloby problemu zeby przypilnowala :) To po pierwsze, a po drugie jasne, ze bedziemy probowac. Caly czas probujemy :) A zakichanym obowiazkiem pani przedszkolanki jest przewinac dziecko i je przebrac w razie gdyby sie zasiusialo. Nie wiem jak jest w Polskich przedszkolach, bynajmniej tak jest w Szwecji... JAKBY KTORAS Z WAS ZNALA JAKIES SKUTECZNE METODY, TO PROSZE NA PRIV !! Z GORY DZIEKUJE (kwiatek)(kwiatek)
goskapolak
Ech,kamm,W Polsce tak niestety nie jest.Przedszkolanki mają conajmniej ośmioro dzieci do opieki jeśli nie więcej w najmłodszej grupie.Wymagają postawowej samoobsługi dziecka kiedy przychodzi do przedszkola i może być tak,że dziecko z pieluszką nie zostanie przyjęte.
Pracuję teraz w kilku przedszkolach to widzę jak jest.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.