Menu

trudna kąpiel

Witam mamusie!!! Moja córeczka do 8 miesiąca bardzo uwielbiała się kąpać ale teraz ma 10 i nawet do wody nie chce wejść. Nie wiem co się jej stało, już prawie wszystkie zabawki wrzucamy do wody żeby się zainteresowała ale nic to nie zmienia. Co zrobić żeby znowu polubiła się kąpać. Czekam na porady. Z góry dziękuje (awve)

iwona1985
 666  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta kąpieli dziecko

Odpowiedzi

Kordelia
Spróbuj zachęcić ją do kąpania jakimiś zabawkami. Mój 10-miesięczny synek ma np. taki zestaw: gumowe rybki i wędka do ich łowienia(awve) :)
betty
oj ja mam ten sam problem do roku uwielbiała sie kąpać a teraz? Płacz jakbyśmy ją ze skóry obdzierali i nic nie pomaga? Ona jak widzi wanne to od razu płacze i nie wiem też co mam robić? Kąpiemy ją na żywca- ona stoi ja ją myje a mąż pajacuje(grins)
mammma
samo jej minie. mojej co rusz wszystko się zmienia o 180 stopni. nie zmuszaj, nie krzycz. wyluzuj, to i ona sie uspokoi i wkrótce znowu polubi kapiele, zobaczysz...
hitem było jak moja córka stała w wannie a wode miała po swoje kostki i pzwalała się tylko polewać i smarować pianą. było mineło...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.