Menu

truskawki, arbuz

witam;p od kiedy dawałyście swoim dzieciom truskawki i arbuzy??

paulina8917
 644  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie

Odpowiedzi

izka84
Truskawki po roczku, a arbuz nie pamiętam
myszka838383
arbuzem zajadał się w zeszłe wakacje. Teraz ma 2 lata i dopiero wczoraj dałam mu truskawki..ale nie bardzo mu smakują.
ja80
Po skonczeniu przez nie roku.
ania242
ja swojemu dalam jak skonczyl 11 miesiecy i posmakowaly mu ale one nie maja takiego samego smaku jak polskie, czuc taka chemie wiec mu nie daje, arbuza jeszcze nie dawalam ale ja jestem takiego zdania zeby przyzwyczajac dzieci do probowania wszystkiego,oczywiscie jak jest troche wieksze,np mam tak kolerzanke ktora caly czas nie nie tego nie wolno tego tez nie to uczula itp,,potem co dziecko nie zjadlo to alergia itd.a zas inna kolerznka dawala wszystko do probowania i dziecko nigdy nie mial zadnej alergii co tez prawda kazde dziecko jest inne,:)
Anek
ja mojemu synowi dałam dopiero teraz,a ma 16 miesięcy,widze że mu posmakowały,a arbuza jeszcze nie próbowałam dac.
Kingusia
Moja córeczka posmakowała arbuza gdy miała 6 miesięcy, teraz wciąga go jak szalona, a ma dopiero 7 mies. . truskawek jeszcze nie jadła, jednakże wyłącznie dlatego, że sezon się dopiero zaczął i nie miałam okazji ich jeszcze kupić. Nie wiedziałam jednak, że truskawki uczulają. Muszę o nich jeszcze pomyśleć (awve)
iza12
moja mała ma 11 miesięcy i od tygodnia wciąga truskawki bardzo jej smakują(glodna)
33anna
Mój misiu ma 8 mcy i już próbował i arbuza i truskawki. Nic mu się nie dzieje, a truskawki wprost uwielbia. Dawałam troszkę na próbę, ale nic się nie działo to myślę, że może poznawać nowe smaki.(glodna)(glodna)(glodna)
Nania
Mysle, ze mozna troszke dac i obserwowac.
Moja Ania ma skonczone 11 miesiecy i wlasnie kilka dni temu poprobowala truskawek, nawet jej smakowaly, reakcji alergicznej nie ma wiec pewnie powtorzymy ta zabawe z truskawkami :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.