Menu

trzeci migdał

(kwiatek) Dziewczyny, czy dziecko którejś z Was miało usuwany trzeci migdał (przeośnięty )? Jeśli tak to jakie są Wasze rady odnośnie tego zabiegu? Na co zwracać uwagę jeśli chodzi o lekarzy i w ogóle? Jest się czego bać? Nie ukrywam, że się denerwuję tym bardzo, ale trzeba. Spędziliśmy wczoaj cały dzień w centrum alergologii w Łodzi na Kopernika. Świetne jest to centrum. Prywatnie, ale warto było. Konradek przebadany dokładnie, choć na tym nie koniec. Który szpital cieszys ię dobrą sławą jeśli chodzi o usuwaniemigdałka, a który złą sławą? Chodzi mi raczej o okolice Łodzi i Warszawy.
Pozdrawiam

Tuptolek
 1089  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

migdał

Odpowiedzi

Tuptolek
(prezent) PRZEPRASZAM ZA LITERÓWKI (grins)(glodna)
krasna1
moja córka-9 lat miała już skierowanie do szpitala na zabieg ale będąc na kontrolnej wizycie u alergologa lekarka przepisała nam LYMPHOMYOSOT.
Są to tabletki pod język-3 razy dziennie(homeopatyczne)
dopiero po miesiącu widać jest różnicę ale córa bierze i obrzęk się zmniejszył
polecam
chodzimy co 3 miesiące do kontroli i jest naprawdę dobrze,a powiem,że córa miała już taki obrzęk,że nie umiała oddychać przez nos
olenka78
moja corcia tez dostaje te tabletki co corca @krasna1.........
byla tez wzmianka o zabiegu,ale slyszalam tyle opinii na temat usuwania trzeciego mogdalka,ze tak szybko sie nie zgodzimy(wow)
Tuptolek
(kwiatek) dzięki dziewczyny. Konradek ma całkiem zatkane uszy i nos tylko jedna dziurka działa odrobine, nie słyszy prawie wcale, miał wczoraj bardzo dużo badań w prywatnym centrum robionych. Na pierwszym badaniu robili mu go 6 razy i dwie pielęgniarki bo myślały, że aparatura się zepsuła, a on ma po prostu tak kiepskie wyniki :( inne badanie słuchu wykazało, że w ogóle nie słyszy uszami, ale ma idealny słuch kostny, bo są dwa rodzaje słuchu, właśnie uszami i kostny (kości czaszki odbierają dźwięki, drgania) kostny ma tak dobry, że człowiek nie powinien odbierać tych częstotliwości teoretycznie, a Konradek je słyszy, ale profesor od razu wyjaśnił, że jeśli uszy nie odierają dźwięku to ten słuch kostny jest mocniejszy. Ogólnie każda noc jest męcząca; bezdechy na każdym oddechu, nosem nie wciąga powietrza prawie wcale, usta się sklejają. Węzły chłonne powiększone bardzo, bo pracują za migdałki. Gołym okiem laryngologicznym widać te przerosty w nosie i w uszach, do tego są one koloru fioletowego. Nie mamy terminu, ponieważ dostakiśmy wczoraj receptę na leki przeciw alergiczne, a jest to bardzo ważne aby najpierw sprawdzić czy to przez alergię doszło do powiększenia tego migdałka, bo jeśli tak to po usunięciu migdałka trzeba podać leki przeciwalergiczne aby on nie odrósł. Więc jeśli po tych lekachbędzie poprawa to wiadomo, że alergia się do tego przyczynuła, ale usunąć i tak będzie trzeba
Bardzo się boję bo słyszałam o pijanym lekarzy, który zamiast migdałka uciął język :( w wiadomościach kiedyś pokazywali i w ogóle ta myśl o krwi, którą dziecko musi wypluć, a by nic się nie stało, do tego muszę go przebadać pod kątem serca przed narkozą, bo jego dziadek miał poważną wadę wrodzoną.
Ale z tym piciem i jedzeniem to jestem przerażona.
Tuptolek
(kwiatek) Sczerze to boję się też tej narkozy, lekarz powiedział, że nie powinna być ona całkowita, a by dziecko miało odruchy wykrztuśne, chodzi o tą krew.(pout) I do tego wada wrodzona dziadka ( miał 3 cm dziurę na sercu - więc sprawa była poważna). Oczywiście zrobimy Konradkowi USG serca.
Tuptolek
(kwiatek) jadranka testy alergiczne u Konradka wyszły ok te skórne, bedzie miał jeszcze naklejane plastry, ale alergia to już jedno a migdał już jest kwestią oddzielną, pewnie, że w narkozie tylko nie wiem czy w tej pełnej, chociaż Konradek się bardzo boi takich zabiegów to może lepiej żeby nie widział co się dzieje. Konradek ma 4,5 roku. Dzięki za rady.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.