Menu

Trzeci migdał

No i stało się mamy termin na usunięcie migdała 5 stycznia u mojej 3 letniej córeczki.Nie ukrywam że się stresuję i mam parę pytań do mam których dzieci też miały ten zabieg.Jak czuły się wasze dzieci po narkozie?Jak długo i czy boleśnie goiła się rana?i ogólnie jak to wszystko dzieciaki przechodziły?

izkalepszy
 491  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

migdał zabieg

Odpowiedzi

jagoda30
mój syn miał 4 lata,troche płakał zaraz po przywiezieniu z operacyjnej, ale to bylo ze strachu.nie wymiotowal, a wieczorem dopomniał się kotleta:), generalnie młodsze dzieci lepiej znoszą zabieg niż starsze.Nie masz czego się obawiać, a na ból gardła dają czopek p. bólowy(kciuki)
alinagj1o2
Mój miał usuwany 3 migdał a dwa boczne zmniejszane jak miał 3 lata.Po narkozie zwymiotował,i płakał po przywiezieniu jak go wybudzili.Szybko doszedł do siebie i dobrze się czuł.Najbardziej był zadowolony że może jeść lody,bo tak powiedział pan doktor.Nie było źle,.wiadomo strach jest zawsze.
jolla30
mnie czeka to w maju,u nas długo sie czeka na ten zabieg...juz sie boje ale musimy to załatwic bo mały juz głuchnie przez ten migdał
myszka838383
Adaś miał usuwany w październiku. Po wszystkim chwilkę płakał bo nie wiedział co się z nim dzieje. Potem spał słodko przez kilka godzin :) Nie bolało go gardełko :) i wymiotów po narkozie tez nie było. Myślałam że będzie gorzej...a wcale nie było tak strasznie. Teraz przesypia całą noc bez chrapania.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.