Menu

Trzecie dziecko- tak czy nie?

Moi drodzy, mam 30 lat i dwójkę dzieci 9 i 7 lat, od pewnego czasu po prostu prezsladuje mnie chęć posiadania tzreciego dziecka. Nie moge przestać o tym myśleć, po prostu marze o dziecku. co Wy o tym sadzicie, czy wypada?

agasio
 943  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka planowanie dziecka

Odpowiedzi

marzenkag
Jeśli tego chcesz i stać was to czemu nie?:)
kasia13_archiwum
My mamy dzieci w wieku 6 i 2,5 lata i tez zastanawiamy sie nad 3.
Misia80
Jeżeli oboje z mężem tego pragniecie to jak najbardziej wypada!
SCOFI
moim zdaniem wypada i to jak najbardziej zwłaszcza jeśli tak bardzo tego pragniesz :)
Marzena112
Ja też mam trójkę i nigdy nie zastanawiałam się czy wypada czy nie.Przecież to jest tylko Wasza sprawa a nie innych...
agasio
Dzięki dziewczyny za komentarze i odpowiedzi! Utwierdziłyście mnie tym jeszcze bardziej w przekonamiu, że chce miec jeszcze jednego dzidziusia. Mąz na razie podchodzi do tego trochę sceptycznie, ale juz powolutku zaczyna sie przekonywac do tego pomysłu, moje dzieciaki tez pragną miec w domu maleństwo, wieć wszystko gra, myśle że niebawem przystąpimy do działania.
Pozdrawiam wszsytkich
Buziaczki!
mist
Witajcie
Na początek troszkę o nas.Ja mam 31 a mąż 42.Kredyt za dom prawie spłacony,domek po remoncie.Córcia ma 9,5 a synek 7,5.Ja siedzę w domu a mąż zarabia(nie brakuje od pierwszego do pierwszego). Dwa miesiące temu po kilku latach odstawiłam tabletki.Bardzo bym chciała mieć jeszcze jedno dziecko,ale mój D. mówi,że jest za stary i nie da rady na nas zarobić.Decyzja o moim "siedzeniu" w domu wyszła tak w praniu jak zaszłam w pierwszą ciążę i tak zostało.Powiedzcie mi proszę jak to wyglądało u Was.Jak przekonać mojego opornego?
agaroki
e tam takie gadanie ja mam 33 mój mąż 51 jak chciałam trzecie dziecko to nie buntował się , co to znaczy że nie da rady zarobić ? myślę że problem tkwi gdzieś indziej, szybciej do pieluch nie chce mu się wracać.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.