Menu

trzydniówka bez wysypki??

Natalia zaczęła gorączkowac w nocy z soboty na niedzielę przez wszystkie te dni do wczoraj miała temp ok 38,8-39,2 byliśmy u lekarza i pani doktor podejrzewała że to trzydniówka.Od wczoraj od około 12 .00 juz nie gorączkuje ale wysypka nie pojawiła sie do dzis.Czy jest możliwość że to mogła być trzydniówka bez wysypki czy którejś mamy dziecko tak miało?
Ja podejrzewałam jeszcze ze to mogła być temperatura na ząbki ponieważ pierwszy ząbek niedawno się przebił (Natalia ma 11 miesięcy)ale czy na zabkowanie to nie za długo dni ta gorączka...tak wiem że lekarzami nie jesteście ale jeżeli spotkałyscie się z przypadkiem trzydniówki bez wysypki proszę napiszcie

JUSTYNA300511
 1798  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie temperatura

Odpowiedzi

Karola5
Tak moje miały trzydniówkę. Obie. I nie pojawiła się wysypka. No nie wiem co to mogłoby być. Moja Amela ma w tej chwili 12 zębów z czego większa połowa już wyszła.
jola8443
moj maly ja nial trzydniowke to mnial taka slaba wysypke na plecach.jesli chodzi o zabki to slyszalam ze niektore dzici goraczkuja ale nie wiem na sto procent bo u mnie taknie jest.(kwiatek)
jola8443
a moze to angina?
kinia87
obserwuj,sprawdzaj czy jest temperatura,może wysypka była bardzo słabiutka i nie zauważyłaś. Może to być tez przez ząbki.Jak nic się nie dzieje to nie ma obaw,ale na wszelki wypadek sprawdzaj czy nie ma temperatury.
JUSTYNA300511
kinia87 temperatury nie ma juz od wczoraj od 12.00
ale teraz juz wiem ze to trzydniówka własnie pojawiła sie wysypka na pleckach i brzuszku trochę ale rzeczywiście jest bardzo słabo widoczna...wiec już jestem spokojniejsza
Dziękuję za odpowiedzi
Magdzik
Mój siostrzeniec miał wysoką temperaturę przez cały weekend, a w poniedziałek normalnie poszedł do przedszkola. We wtorek siostra wzięła go do lekarza, bo jakiś markotny był i okazało się, że ma zapalenie ucha:/ Chociaż ucho wcale mu nie dokuczało. To tak apropo tematu mi się nasunęło:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.