Menu

Trzykrotka (taki kwiatek) potrzebna "na już"!!!

Dziewuszki nie będę się bawiła we wklejanie zdjęć, bo trzykrotka różne ma oblicza. Jeśli któraś z Was zechce pomóc, proszę by roślinność "wyguglowała". Moje patyczaki pochłonęły już cały zapas mrożonego listowia. Nie panikowałam, bo i sałatę jedzą i natkę pietruszkową i bluszcz... Taaa... w teorii jedynie. Moje to odmieńce jakiesik, bo jeść nie chcą. Sałaty nie odmawiają, jednak ta pryskana jest "kij wie czym" i padło mi 5 najmniejszych sztuk (pout) Po działkach pobuszowaliśmy i wydostaliśmy spod śniegu nieco liści truskawki. Na długo nie wystarczą. Patyczaki ponoć tę trzykrotkę nieszczęsną uwielbiają, jednak ja nie posiadam a i w kwiaciarniach okolicznych owej nie uświadczyłam. No i dooopa...

Mam zatem prośbę do Was- jeśli któraś kwiat posiada i szczepkiem, gałązką lub listowiem by mnie podratowała, będę baaardzo wdzięczna. Kwiat odpowiednio zapakowany przeżyje wysyłkę. Koszta oczywiście pokryję i za roślinność zapłacę.

amalka
 252  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Dom i Ogród patyczki

Odpowiedzi

dominikas87
kochana na allegro można kupic ;-*
jagoda30
Niuniu,dlaczego dopiero teraz??? Wywaliłam z tydzień temu całego kwiatka na śmietnik do mi się znudził.....(szok)Fakt patyczaki lubią trzykrotkę,moje też jadły.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.