Menu

trzylatek u fryzjera

Czy wasze dzieci chętnie chodzą do fryzjera? U mnie to niestety w dalszym ciągu rozpacz. Już się zastanawiałam czy sie sama nie wziąc za obcinanie tych włosów albo fryzjerke zmienić. Czy miała któraś z was też tak, ze się wasze dzieci tak strasznie bały chodzić do fryzjera?

emma26
 270  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem fryzjer

Odpowiedzi

iwus198920
My zakupiliśmy maszynkę i to ja lub mąż obcinamy chłopaków. Jeśli miałabym córcie (o której marzę:) ) to bym sama nie obcinała bo nie potrafię i poszukałabym jakiegoś dobrego dziecięcego:)
tlolek
co prawda Kuba się nie boi obcinania włosów ale do takiego fryzjera to każdy by chodził z przyjemnością...
dla małych klientów Pan przygotował zestaw najpopularniejszych bajek na swoim laptopie(do wyboru wg. upodobań klienta) a po obcięciu garść łakoci w nagrodę.
I jak to nie kochać obcinania włosów....
jagoda30
Tak jakoś wyszło samo,że nie mamy z tym problemu.
mamaDOMI
Córa ma prawie 5 lat fryzjerka to jej ukochana ciocia chrzęstna i od zawsze nie chciała obcinać włosów prośba groźbą ciężko przekonać a syn ma 14 miesięcy i juz był 2 razy obicinany bo on ma bujna czupryne i narazie ok
kama86
Syn ma prawie 6 lat i lubi chodzic do fryzjera od "zawsze".
Nie mam z nim problemu.Na twoim miejscu to sprobowalabym zmienic fryzjerka ,jesli to nie pomoze zakup maszynke i sprobuj sama scinac..
koza54
Ja córce obcinam zawsze sama, nie mamy z tym problemów, nigdy nawet u fryzjera nie byłyśmy ale podejrzewam, że jak w domu nie ma problemów to i u fryzjera była by grzeczna.
jola8443
ja mojemu sama obcinam maszynką.a córce na razie delikatnie podcinam nożyczkami.
renata29
Starszy synek był pierwszy raz właśnie w wieku trzech lat.Nie było żadnych problemów.Z chęcią chodzi obcinać włosy.Młodszego (2 lata i 8 m) od kilku miesięcy namawiam na ścięcie włosów u fryzjera, ale jest bardzo oporny.Kilka razy już siedział na fotelu ale zawsze ucieka.Muszę go sama strzyc.Nie mam absolutnie do tego talentu, ale na szczęście włosy mu rosną bardzo wolno.
andziabuziak
ma 4 lata i do tej pory tylko maszynka w domu mezowi sie da obciąć bo w zakladzie fryzjerskim histeria
clyde22
Też mieliśmy problemy. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba na przełomie 2/3 lata. Z tym że to wszystko było w domu, po fryzjerach nigdy nie chodziliśmy. Jakoś przeszło, daję mu coś do zajęcia/zabawy na czas strzyżenia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.