Menu

twarda,zamknięta szyjka 8 dni po terminie porodu..

Hej kobitki

Jestem 8 dni po terminie porodu dzis byłam w szpitalu na kontroli i dalej nie jestem gotowa do porodu.Szyjke mam twarda i wszystko jest pozamykane.Zalamałam się:((((((((Jutro ide prawdopodobnie na przyjęcię.Bardzo jednak się boje,że skończy się to cc albo komplikacjami.Proszę napiszcie czy któraś tak miała i normalnie urodziła????

Daga81
 3454  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie poród

Odpowiedzi

monikarogalska2
Kochana nie bój się, ja też tak miałam. Ósmy dzień po terminie wstawiłam się do szpitala na wywołanie porodu. Od razu po podaniu kroplówki dostałam skurczy i po 5 godzinach miałam malutką na rękach. Nie myśl o najgorszym bo to nie pomoże. Doskonale wiem jak się czujesz ale będzie dobrze...Tylko patrzeć jak nam się pochwalisz maleńswem(prezent)
Daga81
Ale tez miałas niegotową szyjkę do porodu???
monikarogalska2
Tak twarda i zero rozwarcia, dlatego trzeba było interweniować oksytocyną
justii34
(cukierek)(cukierek)(cukierek) jeżeli to pierwsza ciąża to nic się nie martw(grins) tak bywa(grins) Wszystko będzie dobrze(prezent)(prezent) stres jest złym doradcą (pout) Jeszcze troszkę i będziesz najszczęśliwsza .
beata87
Ja czekałam aż do końca 42 tc myślałam że zacznę po suficie chodzić z nerwów , ale na szczęście wszystko skończyło sie dobrze ;) Trzymam za Was kciuki. Pozdrawiam(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
mala21
niektórzy skruconą szyjkę mają już od połowy ciąży inniidealną do samego końca. //nie masz co się denerwowac. Szybkiego , bezbolesnego rozwiązania życzę
beatka7623
He ja w bólach pojechałam do szpitala a szyjkę miałam twardą i zero rozwarcia Położna dla tego robiła mi masaż szyjki bo inaczej nie wiem ile bym się męczyła Będzie dobrze
karolincia
Słuchaj ja miałam rano tak ze miałam twardą zamknietą szyjkę lekarz powiedział że daleko mi do porodu a wieczorem byłam już w szpitalu bo zaczynała sie akcja porodowa (przyjmował mnie ten sam lekarz hi hi), dwa razy urodziłąm po terminie wiem jakie to denerwujące tak czekać ale juz wkrótce będziesz po
JustiSam
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek) Trzymam kciuki!(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.