Menu

Twardy brzuch 34 tc

Dziewczyny od tygodnia kilka razy dziennie twardnieje mi brzuch , byłam wczoraj u mojego gina i po badaniu wyszło , ze szyjka jeszcze twarda a rozwarcia nie ma więc wszystko oki , ale mi czasem ten brzuch tak twardnieje , ze utrudnia wykonywanie podstawowych czynności , strama się więcej leżec , ale nawet jat jak leżę brzucho się napina i kurka obawiam się przedwczesnego porodu , pomimo pocieszeń gina :( czy ktoraś z Was tak miała?

MANDRAGORA
 1890  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie brzuch w ciąży

Odpowiedzi

Mandarinios
Macica ćwiczy przed wielkim finałem :) Dużó odpoczywaj i bądź w stałym kontakcie z lekarzem i nie obawiaj się dzwonić czy chodzić na wizyty częściej jeśli Cię coś niepokoi. Ja miałam zagrożenie przedwczesnym porodem od końca 4 miesiąca i miałam ciążę podtrzymywaną ale przestałam brać leki podtrzymujące około 36tyg macica napinała się nadal a ja nagle nie urodziłam. Gdyby nie fakt, że musiałam mieć wywoływany szybciej poród z powodu sączących się wód płodowych to podejrzewam, że doczekałabym do terminu.
basia198711
Zgadzam się z Mandarinos-Twoja macica wykonuje cwiczenia(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) .Pamiętam jak to mnie męczyło, nie jest to zbyt przyjemne ale konieczne. u mnie im bliżej było terminu tym czesciej brzusio mi twardł.czasami w ciągu jednej godz potrafił kilka razy zrobić się twardy jak głaz.........trzymaj się.....(awve)(awve)(awve)(awve)(awve)
MANDRAGORA
Dzięki dziewczyny jakoś mi juz tak spokojniej , a wszystko wskazuje na to , że moja macica bardziej aktywna jak ja ;)
Maryla
ja tez tak mam do teraz czekam na moje malenstwo;)) Macic przygotowuje sie do porodu;)) :) Pozdrawiam:)
Frugo
a czy lekarz zbadal dziecko, czy jest w nim wszystko wporzadku? wiesz skoro on az tak twardnieje...
a czy czujesz ruchy dziecka bo to tez jest bardzo wazne
elizka
(awve)(awve)

JA TEŻ TAK MAM , ZOSTAŁO MI 6 TYGODNI DO KOŃCA A MÓJ ORGANIZM SZALEJE JAK GŁUPI , MĘCZĘ SIĘ CORAZ BARDZIEJ - BRZUSZEK TWARDNIAŁ MI JUŻ OD 29 TYG.
LEKARZA OPINIA MACICA ĆWICZY PRZED PORODEM
.... POWODZENIA .... DUŻO SIŁY....
MANDRAGORA
Ruchy czuję , z dzieckiem wszystko ok
MANDRAGORA
Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze czy w tej sytuacji skoro macica cwiczy do porodu to ja moge jeszcze uprawiac sex czy raczej powinnam się juz wstrzymac ?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.