Menu

Twoi rodzice

Z którym z rodziców masz lepszy kontakt i dlaczego? Czy wpływa to w jakiś sposób na Twoje dziecko?

Ania
 1322  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie Partnerstwo i Rodzina mama rodzice tata ojciec rodzic matka

Odpowiedzi

alinagj1o2
Z oby dwoma mam dobry kontakt.Moje dzieci uwielbiają przebywać u nich , wiem że im się krzywda nie stanie a rodzice mimo że już nie najmłodsi to tryskają energią i pomysłami.Mój tata jest 40 lat ode mnie starszy i widzę że lata robią swoje ale pobyt moich chłopaków działa jak dopalacz do działania.Laska w dłoń i do lasu na wycieczkę.
ulenka091987
z rodzicami dogaduje się świetnie z mama lepiej ale to dlatego, że często się jej radze w sprawie dziecka, a co do wpływu to niestety rzadko się widujemy bo teraz daleko mieszkamy od siebie
krasna1
mamusia bo tata od 18 lat nie żyje...
aneczka
przyznam sie szczerze ze ja od malego mialam lepszy kontakt z moim tatem noz mama i tak zostalo do dzis
emila2606
moja mama mieszka na drugim końcu Polski i mamy kiepski kontakt ze sobą, tylko życzenia na święta itp. a tata mieszczka kilka kroków ode mnie więc widzimy się codziennie (jak jest w kraju, bo pracuje za granicą przez pół roku w roku w odstępach trzymiesięcznych) mamy świetny kontakt
mala21
chyba jednak z tatą
Danusia79
Z Mamą, ojciec kocha tylko picie, nawet nie zna swoich wnuków,natomiast mojej mamie zawdzięczam to kim jestem, bo pomimo tylu przeciwności wychowała nas ( mnie, siostre i brata ) na normalnych ludzi a nie jakichś wykolejeńców, i choć czasami różnią się nasze zdania wiem że zawsze mogę liczyć na moją Mamę :)
popi844
Najlepszy kontakt mam z moją mamą.Ona wie raczej wszystko.I o tych poważnych sprawach i o tych mniej poważnych:-)i o głupotach nic nie znaczących.
sque
Zawsze najlepszy kontakt miałam z tatą, ale od kiedy jestem w ciąży to logiczne że z moją mamą rozmawiam więcej i o wszystkim. Ale nie byłoby problemu jakbym tatę o coś spytała czy poprosiła. Wiem, że on wszystko dla mnie zrobi. Mama zresztą też.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.