Menu

Twój wymarzony weekend - gdzie spędziłabyś go najchętniej?

Na wycieczce z rodziną lub przyjaciółmi, w zagranicznym hotelu czy może zwyczajnie w domu? Masz swój ulubiony cel, w którym najchętniej spędziłabyś weekend swoich marzeń? Dziś piątek, porozmawiajmy trochę na temat naszych marzeń weekendowych!

NetMamaTeam Team
 1960  27

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport weekend marzenia

Odpowiedzi

Beki
W Portugalii, na rowerze, nogach, skuterze. Nie spiesząc się nigdzie. Książek stos bym wzięła. Sama. :)
monkawwa
Każdy weekend mogłabym spędzać w Bieszczadach;) ale marzy mi się także weekend w Gruzji;)
clyde22
Odpowiedzi na takie pytanie można dać X, przed każdym weekendem inną. ;)
Ja najbliższy najchętniej w łóżku, w domku, z błogim lenistwem w tle...(kciuki)
clyde22
SPA(-nie)... (smiech)(kciuki)(kwiatek)
Ada3610
Ja miałam spędzić z rodziną dwa wymarzone weekendy w Bułgarii.

Okazało się, przy wyrabianiu dowodu Syna, że urzędniczka zarejestrowała go jako kobietę. Czekaliśmy na wyjaśnienie i nowy dowód 4 tyg, jak go już dostaliśmy to okazało się, że jest błąd w nazwisku... i za 2 tyg będzie nowy.

Wymarzony weekend przełożony za rok(placze)
jagoda30
@eudaimonia popieram i jeszcze dodałabym kąpiele notoryczne w wodach termalnych z widokiem na góry.....
oli28
Gdzieś z dala od tej całej cywilizacji od tego harmidru miasta.Najlepiej gdzieś w górach lub na mazurach.W dzień aktywnie rower,piesze wędrówki,a wieczorem książka i błoga cisza.
izkalepszy
Weekend w Pradze mi się marzy....
amalka
Idealny weekend... wędrówki po łąkach i lasach Bieszczad moich ukochanych, dwa/trzy dni w starym, rodzinnym domku mojej mamusi, pod strzechą, przy cieple pieca "chlebowego", zapachu siana, w towarzystwie wszechobecnych myszek i pająków (grins) Z wojaży zagranicznych powrót do Saint Tropez... zdecydowanie...
oli28
@amalka cudni to opisałaś,aż łezka się w oku zakręciła,zazdroszczę Ci,że masz tak wspaniałe miejsce do którego możesz się udać.
clyde22
Oli28, cuda są pod stopami... Trzeba tylko schylić się... Świat jest ciekawy i niezwykły, i nie trzeba Niu Yorka czy Pekin odwiedzić, by szczęście znaleźć... (pokoj)(kwiatek)
oli28
clyde22 ja uwielbiam takie klimaty jak napisała amalka odrazu kojarzy mi się to z domem rodzinnym mojej babci.I szczerze mówiąc wole nasze Polskie lasy,góry,jeziora,morze niż te zagraniczne.
clyde22
Witaj w klubie. Mnie też swojszczyzna zachwyca. Może kiedyś się odmieni, ale póki co umiłowanie tego, co bliskie...
amalka
@Oli każde wakacje w tym domku (podobne widywane są już niemal tylko w skansenach) były magiczne. Gotowanie "na" piecu, noszenie wody z leśnego źródełka, spanie na sianie, dźwięki i zapachy wsi, swojskie masełko i ser biały (wyrabiane przez ciocię), serwatka, jeszcze ciepłe mleko prosto od krowy, kociaki, pisklęta, kaczątka, cielaczki... no i moja pierwsza miłość (zakochana)
Domek planujemy ratować, bo stojąc pustym niszczeje (pout) Spędzimy tam przyszłoroczne wakacje. Krzysio będzie zachwycony (grins)
oli28
kochana już mi nie opisuj,bo mam ochotę się spakować i jechać do domku babci jak ja kocham takie klimaty(serce) a synek na pewno będzie zachwycony.
clyde22
Pięknie powiedziane, Amalko...
Ten dom to wartość sama w sobie...
amalka
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

Gdyby nie to, że tam zero perspektyw, mogłabym osiąść w tym magicznym miejscu. Mamy kawał ziemi, łąki, kilka hektarów lasu... Ludzie używają (krówki pasą, ziemię obsiewają...) bo nam mamina ojcowizna potrzebna nie jest. To ubogi region, tuż przy granicy z Ukrainą. Większość młodych "do miast" uciekła ale w kontakcie jestem z większością. Dobrze, że jest internet (grins)
krasna1
a ja chciałabym pojechać z bandą szalonych koleżanek na wypad do jakiegoś miasta gdzie można wypić,wybawić się i tam jeszcze inne duperele :)

sorry,że inaczej niż wszyscy,ale było pytanie to i jest odpowiedź :)
krasna1
Niki ja też i to zawsze wyjeżdżamy w okolice Czech czy Słowacji bo tam nas nikt nie zna (zabawa)
mycha2706
Na weekend do Pragi, z księciem, bez dzieci.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.