Menu

Ty i Twój Eks - Macie jeszcze kontakt?

Eks-Związki bywają ciężkim tematem zwłaszcza wtedy, gdy mamy nowego partnera. Czy utrzymujesz kontakty z Twoim eks-partnerem? Jakie są Wasze relacje?

Ania
 2613  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina

Odpowiedzi

Matina
Nie i nie chcę mieć.
Maria25
Nie mam, nigdy tego nie potrzebowałam, skoro i tak nie mamy o czym ze sobą rozmawiać :)
aga76ta
ja ze swoim mezem sie rozwiodlam, po poj roku wrocilismy do siebie. mamy teraz cudownego syna i jestesmy szczesliwi jak nigdy dotad :-)
Juli1303
Ja mam z eks chłopakiem ( i to ni e jednym) ale ze względu na dziecko i męża nie są to częste i zażyłe relacje
agnesse81
Nie. I nie było to raczej możliwe. Brak kontaktu jest zdrowym podejściem, dla obojga.
tereska19
mam jestesmy teraz przyjaciulmi, ale rozmawiamy tylko przez internet;))) mimo to maz nie ma nic przeciwko, wie wszystko oczym piszemy ,nie mamy przed soba tajemnic;))
lui29
nie mam kontaktu z moim eks on nawet nie przyjeżdza do własnej 2 miesięcznej córki która była chciana i planowana bo woli imprezować nie mogę tego przeżyć że są dla niego rzeczy ważniejsze niż własna córka!!!!!
mongro10
Z moimi byłymi chłopakami jestem na cześć i myślę że to wystarczy ... :)
OLI29
MAM KONTAKT Z MOIM BYłYM CHOć NIE UKRYWAM żE BYłO TO NA POCZąTKU DLA MNIE TROSZKę BOLESNE...SłUCHAć żE WłAśNIE SIę ZARęCZYł I W CZERWCU SIę żENI, GDYż BYł DLA MNIE BARDZO WAżNY I CHYBA NIGDY NIE BęDZIE TAK NAPRAWDę OBOJęTNY.... MIMO WSZYSTKO MAMY SUPER KONTAKT I ZAWSZE GDY JESTEM W POLSCE STARAMY SIę SPOTKAć... CZASEM MYśLę SOBIE CO BY BYłO GDYBY... ALE Cóż... JEST SUPER FACETEM I NIE WIEM JAK JA MOGłAM POZWOLIć NA TO żEBY NASZE DROGI SIę TAK ROZBIEGłY.....:):)
marcela
Julia wspolczuje najgorzej jak 3 osoba sie wtraca
Nikki1981
Ja miewam raczej sporadyczne kontakty, na ogół przypadkowe. Są miłe, ale każdy ma już swoje życie i nie zawsze obie strony chcą w nim widzieć swoją eks/swojego eks. A szkoda...
Ja zresztą mam zazdrosnego męża, który skutecznie odstrasza rywali...
KdaPl
mam kontakt, zwykle wygląda to tak, że powiemy "czesc" i wracamy do swoich zajec
choc zdarza sie rzadko, ze chwile porozmawiamy
irekzboralski
nie mam żadnego kontaktu i wcale mi nie brakuje....
kasiunia1
nie
angelika
Ze swoim nie jestem dopiero pare tygodni! Tak utrzymujemy katakt ! Ale zaluje bo jest bardzo wybuchowym czlowiekiem i za kazdym razem gdy sie spotykamy (umnie w domu) to poprostu przychodzi pijany i sie awaturuje sie i nie tylko poprostu boje sie go bo pzrez ten cza gdy bylismy razem poprostu jak cos mu nie pasowalo to wyzywal sie namnie biciem! Czasem zastanawiam sie aby zabronic sie widywac ze syne bo oniego rownierz sie boje ale nie potrafie! Poprostu kocham jeszcze tego chlopaka ale zarowno go nienawidze
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.