Menu

Ubezpieczenie mieszkania

Nigdy nie miałam ubezpieczonego mieszkania, jakoś zupełnie o tym nie myślałam. Ostatnio jednak okradli sąsiadów i chyba jednak ubezpieczę. Nie mam pojęcia jakiego ubezpieczyciela wybrać i od czego ubezpieczyć. Od kradzieży, może od jakiegoś zalania... nie mam pojęcia jak się za to wziąść. A wy macie ubezpieczone mieszkania? Ile wynosi składka jeśli możecie podać.

kosia
 769  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse ubezpieczenie mieszkanie

Odpowiedzi

maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Mart03ha
Znalazłam dość ciekawy artykuł, który warto przeczytać: http://dom.gazeta.pl/prawo/1,65567,3482037.html

Ja moje mieszkanie ubezpieczyłam i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. Nigdy na szczęście nie zalałam sąsiadów, ale miałam to nieszczęście zostać zalana przez własnych. Nie mieli ubezpieczonego mieszkania, ale jako, że ja miałam, ubezpieczalnia wypłaciła mi odszkodowanie, a należność ściąga od sąsiadów. Mam odremontowane mieszkanie i nie muszę użerać się z sąsiadami. Super!
sabina
Miałam kiedyś ubezpieczenie z Warty, ale przerzuciłam się na ubezp. w TUW. Płacę ok. 80 zl rocznie za ubezp. w tym mieszkania i piwnicy.
kosia
A czy takie ubezpieczenie obejmuje np też spalenie jakiegoś sprzętu podczas burzy? Ostatnio spalił nam się telefon i chciałabym wiedzieć czy za takie rzeczy płaci się jakoś ekstra?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.