Menu

ubezpieczenie mieszkania,domu...

W minionym tyg. było włamanie do domu naszego sąsiada, złodzieje dostali sie przez nasz plac, nasz płotek, wieczorową porą...Na szczęście nie zdązyli nic więcej ukraść poza laptopem służbowym(sąsiad wracał z pracy i ich wyploszył). Wczoraj sąsiad widział ponownie ich samochód przed naszym ogrodzeniem...Podjęliśmy decyzję o ubezpieczeniu domu.Czy ktoś z Was ma ubezpieczone mieszkanie lub dom, którą firmę możecie polecić?

babooshka
 703  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród ubezpieczenie zdrowie

Odpowiedzi

babooshka
poniewaz musze sie zając dzieckiem więc znikam na razie z netu ale przeczytał później wasze rady, dzięki z góry i czekam na nie:)
aniol
OCZYWISICE ZE MAM OD ZAWSZE TO PODSTAWA NIGDY NIEWIESZ CO CIE SPOTKA JA MAM MIESZKANIE PO DZIADKACH I OD 20 LAT JEST UBESPIECZONE W pZU MAM OD WLAMANIA ZALANIA ,UBESPIECZONE MAM NAWET SZYBY JAK BY KTOS WYBIL,ITP,,PLACE RAZ W ROKU 170 ZL TO CHYBA NIEMAJATEK BO TYLKO RAZ W ROKU SIE TO PLACI.A MASZ PEWENOSC ZE JAKBY CO JEST TO I SA WYPLACALNI BO JA MIALAM ZALANE MIESZKANIE Z WODY KALORYFERA I DOSTALAM ODSZKODOWANIE.BEZ PROBLEMOW.NAPEWNO INNE SA OPALTY W DOMKACH ALE TO CI WSZYSTKO POWIEDZA I JAK MACIE COS BARDZO WAZNEGO W DOMU I DROGOCENNEGO TO PODAJCIE TO I NIECH TO UBESPIECZA DODATKOWO OD WLAMANIA CZY DEWASTACJI..
babooshka
jeszcze chwilę jestem, obydwoje z mężem mamy ubezpieczenie na życie, a namieszkanie jeszcze nie chociaz mysleliśmy o tym, nie wiedzielismy czy się nie wyprowadzimy gdzie indziej.Kilka lat temu byli u nas agenci w tej sprawie ale stwierdzili że musielibyśmy drzwi wymienic na lepsze...
aniol
no drzwi niemusza byc nowe ale dwa dobre zamki sa wymagane chociaz jak moja bacia zakladala polise to miala takie drzwi ze kopem bys wywalila musisz pogadac i dogadac sie z ubespieczycielem ale wazne jest to ze wychodzac z domu masz ta swiadomosc ze jak by co jest ubespieczenie ..pewnei ze niezwruca ci wszystkiego ale zawsze to cos..
babooshka
My mamy 3 zamki + zamykaną na klucz werandę...

Czyżby tylko jedna osoba-@anioł ubezpieczyła mieszkanie???hej net mamy?
Magdzik
My z mężem mamy ubezpieczone mieszkanie w Alianz. To było z automatu, jak braliśmy kredyt. Na razie mieszkamy tu 7 miesięcy i nie przewiduję żadnych zagrożeń na przyszłość... ODPUKAĆ(smutna)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.