Menu

Ubieranie bliźniąt

Do zadania tego pytania zainspirowała mnie gochasta :) Napisała, że ciężko jest znaleźć ubrania dla bliźniąt - co myślicie o takim samym ubieraniu bliźniąt i do jakiego wieku to jest odpowiednie?!

ja chodziłam do szkoły z bliźniakami i serdecznie nienawidzili tego, że mama narzucała im styl - ubierała ich tak samo, zawsze kupowała podwójnie ubranka. O ile przy maluszkach to jest nawet słodkie o tyle myślę, że jak dzieci już same umieją zdecydować co się im podoba co nie rodzice powinni ustąpić.

Ju25lka
 1071  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

ubieranie bliźnięta moda

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Wydaje mi sie, ze do momentu, gdy im sie to podoba...
Potem nie...
artanis
Ja jestem przeciwna ubieraniu dzieci jednakowo. Jednak wolę gdy także poprzez ubranie buduję się w dzieciach poczucie indywidualności. Mam znajomą która ma bliźniaków i każdy z nich ma swoje ubrania. Gdyby mama założyła bluzę jednego drugiemu chłopczykowi - ale by była awantura! Każdy ma inny styl, jeden lubi niebieski inny zielony. I dobrze:)
marzenkag
tez uwazam ze nie powinno ubierac sie blizniat tak samo.
Ju25lka
No to o dziwo wszystkie się zgadzamy :)
kasia13_archiwum
Inna sprawa, ze czesto rowniez rodzenstwo lubi (od czasu do czasu oczywiscie) ubrac sie tak samo...
Wyobrazcie sobie, ze Fatima chce sie tak samo ubierac jak Yasmina... :O Tzn. nie zawsze, ale maja pare takich podobnych zestawow...
zadymka
Też uważam, że lepiej nie ubierać dzieci tak samo... każde jest inne i to własnie nalezy podkreślać.
agamiko07
Mnie teżnie pasuje ubieranie ich na jednakowo maja pare rzeczy jednakowych ale dzieki Bogu mam syna i córkę i nie ubieram ich jednakowo
Misia80
Fajnnie wyglądają takie słodkie bobaski ubrane jednakowo i dpóki są małe i rodzice o tym decydują to niech tak będzie ale jak podrosną to jestem zdania,żeby podkreslać ich osobowość i indywidualność.To przecież dwie róże osoby.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.