Menu

UBIÓR DO PRZEDSZKOLA

WITAM WAS MAM TAKIE TROCHĘ MOŻE GŁUPIE PYTANIE JAK UBIERACIE SWOJE DZIECI DO PRZEDSZKOLA BO JA MAM WCIĄŻ WRAŻENIE ŻE ALBO UBIORĘ SWOJEGO ZA GRUBO ALBO ZA CIENKO JAK WY UBIERACIE SWOJE DZIECI?

lusia82
 926  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport przedszkole ubiór dziecko

Odpowiedzi

kreskah
podkoszulek plus majteczki, getry i skarpetki (ewentualnie rajstopki i spódniczka), koszulka z długim rękawem. na wyjście na to sweterek albo bluza, dżinsy, albo spodnie od kombinezonu, czapa, szalik, rękawiczki, kurtka.
myszka838383
spodnie dresowe i koszulka z długim rękawem
amalka
Teraz nie ma trzaskających mrozów więc nie przesadzam. Swoją drogą nigdy nie byłam zwolenniczką przegrzewania dziecka i nakładania nań 15 warstw odzieży...
Krzysia ubieram tak- majtaski, rajstopki lub kalesonki (jeśli cieplejsze spodenki), bluzeczka z długim rękawkiem, spodnie, sweterek/ bluza, kurtka, czapa, szalik, rękawiczki... W przedszkolu zdejmujemy rajstopki/ kalesonki oraz sweterek/ bluzę i na salę mały gna w spodniach dresowych i bluzeczce z długim rękawem.
Do przedszkola mamy 3-5 minut spacerkiem.
babooshka
Ubieram w ten sposób że do przedszkola (w drodze) chodzi w ciepłych spodniach np. ortalionowych jeśli jest mróz (lub jeansach przy temp.plusowej)potem w szatani przebieram ja w spódniczkę (bo nie lubi chodzić w spodniach jak ma się bawić). No i staram się tak ubierać by nie przegrzewać dziecka.
tymianek
ubieram synka tak, że jak wychodzą w przedszkolu na dwór miał jak najmniej przebieranek, czyli ma majtki, rajstopy, podkoszulek, cienka BLUZA ( ale nie bawełniak) i spodnie dresowe. Na dwór ma teraz zakładane spodnie od kombinezonu, więc w dresowe przebieramy w przedszkolu, na to kurtka czapa, szalik, rękawiczki i kozaki.
Poza tym wszystko zalezy jak jest temperatura w przedszkolu i czy Panie maja otwarte okna.
U nas w przedszkolu jest temperatura ustawiona na 20 st + Panie maja otwarte okno na sali., czyli w sali jest pewnie ok 18/19 st.
izkalepszy
podkoszulek,majteczki,bluzeczka cienka z długim rękawkiem,getry,skarpety ewentualnie.rajtuzki+spódniczka....w drodze do przedszkola ma spodnie grube potem jej zdejmuję.
mala21
majtki, skarpety, cienka bluzka z długim i spodnie najczęsciej dresowe. W przedszkolu ciepło jest
agnese32
jak na wiosne tzn :cienka bluzeczka z dlugim rekawem(kwiatek) bo na to idzie fartuch i spodnie dresowe lub rajstopy i spodnica
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.