Menu

ubiur na spacer

jak kochane ubieracie swoje dzieciasczki zakładacie juz cioeplejsze czapeczki i kurteczki a morze tylko polarki ? a morze przykrywacie już kocykiem w wózeczku . piszcie jestem ciekawa. ha ha na jak długo wychodzice w takie chłodniejsze dni

bako
 515  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem ubiur

Odpowiedzi

Magdzik
Moja Monika ma 14 miesięcy i zakładam jej już kurteczkę i cieplejszą czapeczkę. Nie sztuka przeziębić dziecko...
Magdzik
Acha... I spacery ograniczają się do wyjścia po zakupy, co i tak trwa często do godziny czasu, więc to w zupełności wystarcza.
Mysiaa
ja zakładam długi rękawek,pod spód krótki,a na to zakładam kurteczkę na polarze.Na główkę daję czapeczkę z grubszego materiału,a jak wieje to zakładam jeszcze rajstopki no i chusteczkę na szyjkę.
madusia
ja ubieram albo cieplejsza bluzę polarową (oczywiście pod tą bluzą ma body i np.cieńszy długi rękaw) albo zakładam kurteczkę kangurkę na polarze,zakładam małemu (jeszcze) bawełnianą czapeczkę i np.kaptur,przykrywam go kocem jak mi zaśnie,a tak to ma rajtuzki pod spodenkami i jak mocno wieje zapinam mu okrycie na nóżki do wózka,wczoraj nie byliśmy wcale na dworze,bo mocno wiało,a tak to przeważnie chodzimy około 2 godz.(nie licząc robienia zakupów)
madusia
no i jeszcze zakładam mu chusteczkę pod szyjkę
Magdzik
No rajstopki i chusteczka pod szyjkę obowiązkowo(grins)
betty
body z długim rekawkiem, bluzeczka, kurteczka, szaliczek, rajstopki no i cieplejsza czapeczka. zalezy od pogody ile chodzimy... raz godzine raz pół a raz trzy... a czasem w ogóle tak jak dziś bo mała jest przeziebiona...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.