Menu

ubranko

Mamusie zakładacie jeszcze swoim około 2-letnim dzieciom ocieplone spodnie i zimowe czapki? Bo ja ze spodnizrezygnowałam jak tylko było powyżej 0. Ostatnio też czapę zmieniliśmy na wiosenną, a jak mocniej wieje zaciągamy kaptur. Pewnie niedługo pożegnamy też rajstopki. Czy może troszkę się śpieszę?

mala21
 779  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie wiosna się zbliża

Odpowiedzi

rozowa82
czapka zimowa juz jest za gruba, młoda miałą spoconą główke, a co do spodni to zakładam normalne spodnie na rajstopki o i zrezygnowałam z kozaków i zakładam póki co ocieplane kalosze bo błotko mamy na podwórku.
Wszystko zalezy od pogody bo ja wieje to wcale nie jest cipło.... jaks słonko grzeje to ubieramy sie lżej
mycha2706
Chłopcy noszą kalesonki,czy rajtuzki jeszcze pod spodnie,ale czapki juz lżejsze ,nie zimowe.Kurtki też takie "przejściówki" a dzisiaj podobno ma byc pieknie w końcu(grins)
tlolek
ja jeszcze robię małego eskimoska bo u nas strasznie wieje zimny wiatr
Zana
czapka już wiosenna u nas i spodnie jeansowe zastąpiły kombinezonowe kurteczka jeszcze kombinezonowa ale nie jest ona specjalnie gruba nawet polaru nie ma ....jest lekka, miękka i wygodna ..... rajstopki jeszcze jaknajbardziej ...
starszak już bez rajstop
aneta1262
moje córy już od paru dni też nie noszą zimowych czapek w cipłych spodniach od kombinezonu nie chodzą już dawno tylko rajstopki i jakieś spodnie... kurtki mają jeszcze zimowe tylko że one nie są mocno grube więc w nich się nie przegrzewają gdyż pod spodem maja tylko bluzeczke jak było zimniej zakladałam jeszcze bluze lub sweter....a co do butów to różnie raz zakładam kozaczki a raz przejściówki zależy od pogody... mam jednak nadzieję że szybko zawita wiosna bo już mam dośc tych wszystkich kozaków , grubych kurtek i czapek (zla)
tymianek
(kwiatek) wszystko zależy w jakim regionie kto mieszka. Ja mieszkam na Warmii i tu zawsze jest pizdz... , dopiero dzisiaj zrobiło sie ciepło, ale śniegi jeszcze leżą i czuć, przyjemny chłodek w powietrzu. Kurtkę synkowi zmieniłam dopiero wczoraj na taka lżejszą od zimówki, ale na pewno, nie jest to typowo wiosenna. Mam taki specjanly komplet na takie przyściówki - jest to kurtka i spodnie narciarskie - one są cieńsze i lżejsze od typwych ubrań zimowych. Także dzisiaj w nie synek wskoczy. Czapka zostaje jeszcze stara i kozatki również ( póki jeszcze snieg lezy)
mala21
buty jeszcze zimowe bo na adidasy trochę za zimno,kurtkę sama do tej pory noszę zimową więc i małemu taką zakładam
Juli1303
ja na Podlasiu więc od ruskich u zawsze wieje .........najzimniejszy region Polski
xkasiulax
zmieniłam czapkę na lżejszą pod kombinezon poprostu zakładam, cieńszą Bluzkę rajstopki norma jak zawsze....
izkalepszy
cienkie rajstopy i cienkie spodnie,czapka już też lekka bawełniana...nie przegrzewam dziecka...
Magdzik
Uważam, że wszystko z umiarem, w końcu jeszcze zimę mamy(grins) U nas jeszcze na zimowo, ale i tak nie wychodzimy z domu, bo Moniś chora:/
mala21
Juli ja też z podlasia.
renata29
spodni ocieplanych już nie zakładam synkowi ale kurtkę i czapkę zimową jeszcze tak
karolincia
Mojemu siedmiomiesieczniakowi nawet juz ocieplanych nie zakładam bez przesady
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.