Menu

Uczulenie

Czy wasze dzieci są na coś uczulone? Mam na myśli uczulenia pokarmowe. Bo moja Zuzia ma chyba uczulenie na cytrusy. Jak jej dałam kawałek grejfruta to potem się drapała cały czas po rączkach i miała taką delikatna kaszkę. Na szczęście zeszło to bardzo szybko.

Marlena
 1669  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

uczulenie wysypka swędzenie

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Nie moje dziewczyny nie maja na nic alergii...
kasia13_archiwum
@Magic... u mnie alergia na konserwanty wyszla dopiero w wieku 12 lat...
Tylko, ze ja wczesniej bylam uczulona na jajka, pomidory, truskawki, mleko... czekolade... hmm... duzo rzeczy...
Tesa
Moja Agnieszka jest na coś uczulona ale jeszcze nie wiem na co. Dopiero kilka dni temu dostaja wysypki i byłyśmy u lekarza.
norbik
Mój Hubert jak był mały miał uczulenie na soję i miód,a Norbert nie ma alergii.
kasia13_archiwum
Nie... Magda... teraz nie jestem na nic uczulona... Mimo wszystko jadlam po trochu te rzeczy... Mowie tu o czekoladzie, pomidorach czy truskawkach... A jesli chodzi o konserwanty to unikam ich na tyle, jak sie da.

Jezeli chodzi o alergie... Mialam jako nastolatka robione testy i wykazaly wysoki poziom histaminy u mnie. Lekarka tlumaczyla, ze w chwilach zwiekszonego stresu np. czyli tam, gdzie uklad odpornosciowy cierpi, moge byc praktycznie uczulona na wszystko...

Aaa... dla poprawki. Jestem uczulona na pszczeli jad...
Raz o malo nie umarlam, bo nie wiedzialam, ze jestem na niego uczulona.
Marzena112
Mój Szymon miał (a może i ma?)uczulenie na cytrusy.Gdy był mały bardzo chętnie jadł mandarynki.Mieszkamy w Grecji i smak tych owoców jest tutaj wyjątkowy zwłaszcza w sezonie gdy owoce są prosto z drzew.Zauważyłam że pod pieleszką pojawiły mu się krosti, więc myślałam że to jest odparzenie.Zaczęłam stosować maści i kremy a tu coraz gorzej.Wysypka objęła całą część ciałka pod pieluchą i nóżki a nawet pojawiła się na pleckach i brzuszku.Koszmar...poszliśmy do lekarza a ta od razu kazała odstawić cytrusy i podała hydrokortyzon no i do dziś boje się cytrusów.Zreszto po truskawkach byliśmy przez tydzień w szpitalu bo miał atak astmy a zjadł tylko jedną!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.