Menu

uczulenie????

Witam Kochane!!!czy spotkałyście zię kiedyś ,żeby dziecko miało uczulenie na cynamon???,otóż dzisiaj szykowałam jabłka do racuchów i dodałam trochę cynamonu,a że moje dziecko bardzo lubi jabłka więc mu trochę dałam na osobny talerzyk i tak sobie podiadał, oczywiście cała buzie wysmarował sobie tym cynamonem,i jak umyłam mu buźkę to do okoła ust i na brodzie zostały mu takie czerwone plamy. Podałam mu odrazu wapno i powoli schodzi...(awve)

niunia2776
 3479  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie uczulenie cynamon dziecko

Odpowiedzi

ulenka091987
mój siostrzeniec jest strasznym alergikiem i na cynamon też jest uczulony, jak siostra go karmiła piersią to cynamonu też nie mogła jeść
niunia2776
pierwszy raz się z czymś takim spotkałam i bardzo się zdziwiłam jak zobaczyłam na jego buzi te plamy....dzięki bardzo ,bo teraz pzrynamiej wiem ,że ten fakt musze zgłosic alergologowi..
lola86
Ja jestem na mało co uczula a jakbym zjadła cynamon(chora)(chora) To zaraz do szpitala tak mi się tchawica zwęża że oddychać nie umiem
lola86
nawet herbat cynamonowej nie mogę (smutna)(smutna)
niunia2776
a tego to nie wiedzieałam ,że moze uszkodzic watrobę...dziękuję wam kochane na was zawsze mozna liczyc..teraz już na pewno nigdy nie dostanie cynamonu...dobrze ,ze to uczulenie obiawiło się tylko w postaci czerwonych plam a nie tak jak u lola86 zwężeniem tchawicy...dzięki bardzo(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
JustiSam
A slyszalyscie ze mozna miec uczulenie na alkohol? Ja go mialam, ale go wkoncu przepilam;-) Po wypiciu niewielkiej ilosci mialam pokrzywke. Uczulenie mozna miec na wszystko. (kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.