Menu

Udział dziecka w reklamie..

Tak się zastanawiam, czy zdecydowałybyście się aby Wasze dziecko wzięło udział w spocie reklamowym, jesli wiedziałybyście, że dziecku nie sprawi to problemu, będzie miało frajdę, że jest otwarte na ludzi, nie boi się niczego? (kwiatek).. Jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii?

Panterka
 1051  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

reklama udział dziecka w reklamie

Odpowiedzi

renata29
raczej tak,jeszcze zależy czego byłaby to reklama:)
andziabuziak
no pewnie że tak zawsze to krok do lepszego jutra zwłaszcza że dziecku się bedzie podobać ...ale ale ale .....co za dużo to nie zdrowo ...więc raz tak ale nie co rusz :D a niech się poczuje jak Gwiazdka ;DD
Edytka85
Pewnie, że tak(grins)
beatka7623
A pewnie że tak (kciuki)(kciuki)(grins)
Erwina27
pewnie że tak(prezent)
amalka
Zależy czego byłaby to reklama i czy udział w niej nie odbił by mu się w przyszłości czkawką... Na coś "mądrego" oczywiście bym pozwoliła (kwiatek)
domka
Pewnie że bym chciała ,czysta przyjemność , czysty zysk ;)Mojej kumpeli się udało .W manufakturze był kasting ,poszła tak z 8 letnia Angeliką i ta mała się dostała...Na dzień dobry dostała 500 złoty ,za to że jej córka się ładnie uśmiechneła;)(grins)
Panterka
Reklama będzie dotyczyła zabawek dla dzieci.. U nas i tak już po ptokach, bo mała mi się rozchorowała.. Ale to nic.. Byłam tylko ciekawa czy Wy byście się zdecydowały;)
xkasiulax
oczywiście,że Tak
tymianek
Ja na to patrzę trochę z innego punktu widzenia. Jak dziecko ma tarfić do takiej reklamy?
Nie wierzę, że ktoś podchodzi na ulicy , zachwyca się dzieckiem i już wciska umowę do podpisania dla rodzica.
Z tego co się orientuję są agencje "modelek/modeli" wieku dziecięcego, banki twarzy, czy jak to zwał tak zwał. Więc nigdy bym dziecka tam nie zapisała, żeby go wepchnąć w świat kamer, co automatycznie wiąże się z tym, że moje dziecko by nie wystąpiło w reklamie.
Również bym dziecka nie prowadzała na żadne castingi. Wydaje mi się, że jest to tylko widzimisie rodziców, którzy chcą nadrobić swoje kompleksy własnym dzieckiem.
Ale jeżeli moje w miarę dojrzałe dziecko samo by przyszło i powiedziało, że chce wystąpić w reklamie, to bym je na pewno wspierała.
daryjka87poznan
Tak
Panterka
@Kituś Kochanie, ja tu nie mówię o zarabianiu na dom/na nas (wow) Chodzi tylko o jednorazowy występ, o przygodę... Szczerze to nawet nie pomyślałam o kwestii finansowej.. Tylko patrzę na to przez pryzmat zainteresowań mojego dziecka.. (kwiatek)..
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.