Menu

Ufo

Pytanie na rozluźnienie atmosfery,wierzycie w ufo? w kosmitów?w zycie po za ziemskie na innych planetach?
ja osobiście nie nie wierzę,w żadne ufoludki,Niezidentyfikowane Obiekty Latające (smiech) wierzę,w to co powinnam,ale jakoś UFO mnie nie przekonuje (krejzolka)(grins)(krejzolka)

Czywierzysz w ufo?

xkasiulax
 721  22

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport ufo

Odpowiedzi

Edytka85
Wierzę
beatka7623
pewnie że wierzę (kciuki) Przecież takich jak asza planeta jest mnóstwo w galaktyce Może nie wierzę w zielone ludki ale normalnych ludzi (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
misiak7
Wierzę(grins)(grins)(grins)
xkasiulax
ja wiem,że planet jest mnóstwo,ale jakoś wydaję mi się że tylko nasza jest zamieszkała,na innych nie ma warunków do życia ..............więc i nie ma tam istot '''żywych ''(grins)
malenia2427
nie wierzę(grins)
beatka7623
@kasiulka mnóstwo jest potwierdzeń że jakieś istoty obce przebywały na ziemi kiedy my jeszcze ganialiśmy na bosaka a zaloty kończyły się dostaniem maczuga w łeb (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins) Tylko my jeszcze za mało rozwinięci jesteśmy żeby dotrzeć aż tak daleko (grins)
beatka7623
Ale się uczymy (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki) I to pilnie (grins)
renata29
nie wierzę,to wszystko jakieś bzdury,raczej nic nie jest w stanie mnie przekonać,że jest inaczej
lola86
Ja jak byłam mała to nawet ich widziała (smiech)(smiech)(smiech) później okazało się że to światła z nowej dyskoteki(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) i bardzo się rozczarowałam . Ale dalej wierze że ktoś tam w kosmosie jest jeszcze oprócz nas (grins)(grins)
Nicoletta
wierzę.. nie wlewajmy sobie,że tylko my jesteśmy we wszechświecie..
my to jest nic w porównaniu do tego co tam jest..

a czy to są zielone ludki, normalni ludzie, zwierzęta albo co innego to nie wiem ale na pewno coś jest ..
Panterka
wierzę... przecież wszechświat jest ogromny... my znamy jedynie jego malutką część..
daryjka87poznan
(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)
asiunia83
nie wierzę , to tak jak z duchami (grins)(grins) nie widziałam to nie ma
Pateras
a ja nie wierzę iż jesteśmy jedyni bo niby dlaczego z punktu widzenia naukowego jeśli coś się wydarzyło raz to czemu miało by się nie wydarzyć znowu a My przecież żeśmy się wydarzyli i istniejemy, więc tak wierzę w obcą cywilizację nie nie wierze w śmieszne ludziki z plazmowymi pistolecikami krzyczące "podbijemy Was ziemianie my ludzie z marsa". he he he(smiech)(smiech)(smiech) Pytanie faktycznie rozluźniające pięć z plusem za nie (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Pateras
@asiunia83 a ja widziałem i powiem Ci że napędziły mi stracha wiem, iż nie każdy mi uwierzy, ale logicznego wyjaśnienia szukam do tej pory i nic.
asiunia83
Pateras jak zobaczę to może uwierzę (smiech)(smiech)(smiech) a tak to dla mnie bajki
beatka7623
Hmmm przez 150 lat wynaleziono tyle rzeczy.... Chciała bym żyć liczmy za 200 lat i zobaczyć Może człowiekowi uda się odnaleźć i dotrzeć do podobnej planety jak Ziemia i może tam będzie jakaś cywilizacja podobna do naszej ludzkiej.... Może bardziej rozwinięta (kciuki)(kciuki)(kciuki)

Bo jeśli jest taka planeta jak Ziemia to podejrzewam że w galaktyce jest ich mnóstwo (grins)
amalka
@Pateras ja widzieć nie widziałam ducha jako postaci ale... powiedzmy, że swoje przeżyłam, czułam i uczestniczyłam w czymś niesamowitym...
Odpowiadając na pytanie- wierzę oczywiście! Nie jesteśmy specjalnie wyjątkowi i pewnie gdzieś żyją inne istoty, niekoniecznie zielone czy szare... Myślę też, że ludzie "na szczycie" wiedzą baaardzo dużo a my- szaraki nie mamy o niczym pojęcia (wow)
aniol
i tak i nie niejest to do konca wiadomome ale boje sie ze jest gdzies jakas rasa ludzi czy ufolodkow kto to wie i ze sa madrzesji od nas i kiedys moze sie spotkamy i zle sie to moze dla nas skonczyc .ja wierze w duchy bo spotkalma to i wierze w inna ludzkosc gdzies tam daleko .
JustiSam
Nie wierze;-)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.