Menu

Układy z rodzicami

Jakie macie układy z rodzicami z perspektywy czasu? Czy możecie na nich liczyć, zwierzyć się i poprosić o radę, czy też nie żyjecie w zbyt dobrych układach, i jak tylko zbyt długo ze sobą przebywacie dochodzi do spięć?

Ania
 1188  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina rodzice rodzina

Odpowiedzi

sque
Ogólnie jest ok. Zawsze mogę liczyć na ich wsparcie i wszelaką pomoc. Chociaż jak dłużej ze sobą przebywamy to bez spięć się nie obejdzie. W końcu każdy ma swoje zdanie i przyzwyczajenia, które inną osobę mogą drażnić. Zazwyczaj do spięć dochodzi na temat wychowania mojej córeczki. Ale ogólnie jest w porządku i wiem, że mogę zawsze na nich liczyć.
Nula139
Zawsze mogę liczyć na wsparcie rodziców,mamy doskonałe układy.
amalka
Z mamusią zawsze miałam wspaniały kontakt (koleżanki mi tego zazdrościły) natomiast z tatą... bolesna ale jednak już przeszłość , więc nie będę się zagłębiała w zagadnienie. Generalnie stosunki z mamusią są takie jak były- po prostu lepsze być nie mogą, ale ja postrzegam wiele spraw z perspektywy "MAMY" i chyba dzięki temu jeszcze bardziej się rozumiemy. Z tatą mam kontakt właściwie odkąd wyprowadziłam się z domu rodzinnego, choć zgrzyty są nadal.
Zawsze mogę liczyć na rodziców. Nigdy jeszcze nie odmówili pomocy i nie mam wcale na myśli kwestii finansowej. "Dziadostwem" też są wspaniałym i zarówno mój synek jak i siostrzenica to ich oczka w głowie.
monique25
mam cudownych rodziców :***
Magdzik
Moi rodzice to wspaniali ludzie:) Mój tatuś [*] lubił żartować, ale jak trzeba było, to pocieszył i przytulił, zawsze miał dobrą radę dla każdego. I tylko żałuję, że o wielu rzeczach nie zdążyłam mu powiedzieć:((( A mama? Wspaniała kobieta:) Zawsze mogę na nią liczyć, zawsze mogę zostawić pod jej opieką Monikę i nie martwić się o nic. Wspieramy się wzajemnie i pomagamy sobie;)
daryjka87poznan
Mam bardzo dobre kontakty z rodzicami wiem ze nie jedni mi tego zazdroszczą bo sami by chcieli miec takich rodzicow jak ja. Zawsze moge na rodzine liczyc juz nie raz mi pomogli i ja im tez.
aniol
rodzice hmm mama zawsze w miare dobry kontakt bo jest dobra osoba ojciec teraz nim jest kiedys myslal tylko o sobie i alkoholu.ja mam leprzy kontakt z rodzicami mojej mamy na nich moge liczyc w kazdej sytuacji uczuciowej jak i finansowej dzieki nim mam wszystko nawet mieszkanie i dzieki nim czuje sie szczesliwa sa dla mnie jak rodzice.
mamaMaksa
Mam wspaniałych rodziców,oboje apodyktyczni za czasów szkolnych nie mogłam z nimi wytrzymac ale teraz jak już założyłam własną rodzinę zawsze w kazdej chwili mogę na nich liczyc niczego nie narzucają,nie mieszają się.Tatuś to najlepszy pzyjaciel
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.