Menu

ulewa po mleku modyfikowanym,co robić?

Witajcie kobitki mam problem z moim synkiem ma 8 miesięcy i dostaje mleko modyfikowane które strasznie i za każdym razem ulewa próbowaliśmy i HA i AR nutritonu ale problem polega na tym że jak wprowadziliśmy stałe pokarmy (szczególnie teraz jak już nie je papek) po nich nawet nie ma mowy o ulewaniu zwracaniu wszystko zostaje w brzuszku i teraz pytanie jak długo i czy nadal podawać mleko modyfikowane bo już sama nie wiem co robić, teraz w dodatku widze że on tego mleka już nie chce tylko normalne papu to co mamusia ;) Dajcie znać co na ten temat myślicie pozdrawiam gorąco

zwierzak
 763  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie ulewanie mleko

Odpowiedzi

MamaMaya
nie lepiej iść do lekarza z takim problemem to raczej poważna sprawa...
KIciula
moj syn tez tak mocno ulewal i okazało sie,ze ma refluks jelitowo-żołądkowy wiec idz jak najszybciej do lekarza
tlolek
mój także bardzo ulewał aż wylądowaliśmy w szpitaliku. Okazało się że ma początki refluksu ale odpowiednie leki stosowane systematycznie pokonały problem. leczenie rozpoczęte w 3tż.

Nasz lekarz powiedział że czasem tak jestże dziecko ulewa nawet do 9mż aż nie zacznie jadać stałych posiłków i nie przybierze pozycji siedzącej ale z tego co przeczytałam uważam że jednak powinniście skonsultować to z lekarzem.
syla
moj synek miał identycznie okazało się że ma refluks musisz iść do lekarza jak dostanie leki będzie lepiej
zwierzak
Dzięki wielkie w takim razie musze zmienić lekarza bo ten nic z tym nie robi byłam już z tym problemem i nic.Pozdrawiam :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.