Menu

Ulewanie

Mój synek ma miesiąc i od ok.tygodnia ulewa pokarm praktycznie po każdym jedzeniu a wczoraj wieczorem i dzisiaj rano zwymiotował był to silny chlust z buzi dużej ilości pokarmu.synek je łapczywie i czy to może byc przyczyną?Czy wasze dzieciaczki też ulewaja lub wymiotują?jutro mamy wizyte kontrolną to popytam lekarza.Karmię wyłacznie piersią

kamila2400
 541  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

ulewanie dziecko

Odpowiedzi

zona
moze byc tak ze za szybko mu pokar leci, odciagnij troszke mleczka przed karmienie. lub przerwij w trakcie (bo to po czasie szybko leci. ) i odciagnij ten nawal.ppzdrawiam.
KlaudynaK
Wiesz, jak moja mała tak zaczęła to się okazało, że ma zapalenie płuc. Ale potem już jej tak zostało. Jak karmisz piersią to są zagęszczacze do mleka dla dzieci ulewających - zapytaj lekarza. Bo jak na modyfikowanym by było to wtedy kupuje się mleko AR.
Tak czy inaczej może to być oznaka infekcji... Jeśli dziecko zaczęło tak nagle zwracać pokarm...
Jeśli maluszek jest zdrowy to ulewania u niemowlaka kończą się zazwyczaj między 6 a 8 miesiącem życia.
Moja doktora dałaby mi od razu skierowanie na rentgen w takiej sytuacji - dała jak Janeczka miała 2.5 miesiąca...
Ale nic się nie martw, jutro masz wizytę u lekarza to się podpytaj.
kreskah
moja córcia (2 miesiące) też od czasu do czasu ulewa, wszystko wskazuje na to, że może mieć to zwiazek z alergią pokarmową:)
ale czasem jak się dossa do cyca częściej niż zwykle, albo się za bardzo naje, to też ulewa, ale to jest zaraz po karmieniu i później juz jest spokój
ANKA1
Moja córka też po każdym karmieniu ulewała,jak zaczęłam karmić butelką w trzecim miesiącu to lekarka kazała mi dodawać do mleka zagęszczacz nazywa się NUTRITON z bebilonu (awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.