Menu

Ulewanie

Cześć dziewczyny mam takie pytanko mojemu synkowi ciągle się ulewa i sprawia wrażenie ze ciągle jest głodny tak jakby się nie najadał karmię go mlekiem Bebilon 1

agnieszka11
 359  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta ulewanie głód marudzenie

Odpowiedzi

kama86
Zglosilas to lekarzowi.
Byc moze potrzeba mu zmienic mleko.
A moze tez ulewac bo jest za bardzo najedzony.Masz co 3-4h odstepy czasowe miedzy karmieniami?
agnieszka11
Był u lekarza bo w pewnym momencie ulewało się mu aż buchało z niego lekarz stwierdził ze za dużo je zmniejszyliśmy dawki ustało teraz je juz więcej nie bucha z niego ulewa się dalej ale w miarę ale ciągle szuka jedzenia tak jakby sie nie najadał pośpi 10-15 minut i dalej szuka odstęp 3-4 godz tylko w nocy w dzień około 2 godzin
Kumaja
2 godziny to za mało, żołądek tego jeszcze nie przetrawił, a już "ładujesz" kolejną porcję.

Jeżeli to nie przyniesie efektu: lekarz, usg brzuszka, zagęszczanie mleka etc. Zostaniesz przez niego odpowiednio pokierowana.

Poza tym, nasz lekarz gastrolog dziecięcy, do którego trafiliśmy z naszym synkiem, potwierdził - że ulewanie jest czynnością filologiczną. Warto poobserwować dziecko czy przypadkiem macie do czynienia z wymiotami a nie ulewaniem.
kama86
Jesli karmisz go co 2h to moim zdaniem dziecko jest przekarmione,przez co ulewa.
Niekoniecznie dziecko chce jesc zaraz po przebudzeniu.
Beatka9316
Dwie godziny to stanowczo za mało. Musi być minimum odstępu 3 godz. Dawaj dziecku taką porcje jak jest mniej więcej na opakowaniu bo nie wiem ile twoje dziecko ma. a jeśli mówisz że wydaje Ci się, że jest głodny dawaj wodę do picia. I radziła bym zmienić mleko na Bebilon AR dla dzieci które mają problemu z ulewaniem. Ale tak czy inaczej powinnaś udać się do lekarza i skonsultować to.
Moja siostra miała ten sam problem lekarka w wieku niej więcej trzech miesięcy kazała zagęszczać już mleko sinlackiem i problem znikł.
jagoda30
Wcale nie musi trzy godziny.Moje dzieci jadły co dwie godziny jak w zegarku,mniejsze porcje,ale można było regulować zegarek.Jeśli masz możliwość pójdź z dzieckiem do dobrego pediatry albo gastrologa.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.