Menu

Ulewanie mleka

Synek ma 10 tygodni. Bardzo dużo ulewa, zdarza się, że wszystko co zje od razu ulewa, czasami nie zdążę go podnieść, aby mu się odbiło. Byłam u lekarza i przepisał mi DEBRIDAT(lek regulujący czynność jelit, stosowany przy refluksie żołądkowym).Dodam, że karmię piersią, raz dziennie podaję mleko początkowe Enfamil, ponieważ maluszek mało przybiera na wadze.Czy Wasze dzieci tak dużo ulewały?Strasznie się martwię,że malutki przez to mało przybywa na wadze, ponieważ to co zje to wszystko zwróci.

Iwet28
 1681  4

Odpowiedzi

krasna1
O matko moja Wika jak była malutka to ulewała litrami.
Byłam u lekarzy ale przybierała prawidłowo na wadze więc nic nie robili.
7 lat temu mało mówiło się o refluksie więc nawet nie wiem dokładnie o co w tym chodzi.Wytłumaczyła mi to ostatnio nasza netmama Juli to wiem co nie co.
Ja słyszałam też o enfamil,że ponoć dobry,ale kurdę dalej nic nie wiem.
Ale są mamusie,które Ci doradzą.
Matina
Moja mała nie miała tego problemu, ale tez bardzo słabo przybierała na wadze. Lekarka przepisała jej Nutramigen, twierdząc, że nie poczuje tego obrzydliwego smaku. Wtedy całkiem przestała jeść. Kupiłam Nan i na własną rekę nakarmiłam dziecko. Całe szczęście, że nic się nie stał, zaczęła ładnie przybierać na wadze. Nie polecam Ci jednak niczego robić na własna rekę. Lepiej poradzic się jeszcze innego pediatry.
marcela
moja bardzo ulewala ale teraz ma 6msc i juz jej to przeszlo no niestety chyba jednak bez specjalisty w Twoim przypadku sie nie obejdzie
tlolek
moj tez strasznie ulewal. aż trafilismy do szpitalika dzieciecego i bardzo sie z tego powodu ciesze. miał wszystkie badania porobione i dostał na dowidzenia debridat. bardzo polecam ten lek.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.