Menu

Ulubiona bajka - jaka jest Twoja, a jaka Twojego dziecka?

Temat bajek to jeden z częściej powracających motywów przewodnich na naszym portalu. Mimo to od czasu do czasu dobrze jest odświeżyć dyskusję na ten temat, gdyż kreatywność wydawców jest spora i nowe tytuły pojawiają się wręcz w zawrotnym tempie. Jaka bajka otwiera zatem aktualnie prywatną listę bestsellerów Twojego dziecka? Jaki tytuł ma Twoja ulubiona bajka z czasów dzieciństwa?

NetMamaTeam Team
 624  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Czas wolny i Sport ulubiona bajka

Odpowiedzi

Nula139
Nie miałam ulubionej, córka też nie ma.
halina21
moja ulubiona hmm dużo tego było bo uwielbiałam i nadal uwielbiam czytać ale przygody Euzebiusza,konik Garbusek,koziołek Matołek,baśnie rosyjskie oraz nasze Polskie a dzieciaczki teraz uwielbiają świnkę Peppę ,Elmo,Franklina ,słonka Elmera ,Cecylkę Knedelek no i oczywiście baśnie i legendy :)
renata29
O smoku wawelskim :)
oli28
Moja Smerfy(grins) a mała nie ma jeszcze ulubionej bajki bo sporadycznie coś ogląda
haniola
Odświeżam, to jakie bajeczki są ulubionymi Waszych pociech?? Moje dziecko nie dawno skończyło 3 latka, od momentu kiedy je skończyło zaczęło oglądać mini mini tak 2 raz dziennie po max 10 minut, na tyle była w stanie się skupić i na tyle wystarczało jej zainteresowania, teraz ma 3 lata i 3 miesiące i zdarza się pół godziny nawet :) Najlepsza bajka to Strażak Sam, Świnka Pepa i ciekawski George.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.