Menu

Ulubiona jedna pierś.

Pomóżcie bo już nie wiem jak zachęcić Szymonka (4,5 m-ca) do opróżniania lewej piersi. Upodobał sobie ssanie lewej a prawej nawet do ust nie chce wziąć. Wszystko się zaczęło kilka dni temu przy usypianiu. Chciałam mu dać z lewej a on nawet nie złapał i w krzyk, nie wiedziałam co się dzieje tak krzyczał. Nie od razu wpadłam na to żeby mu dać z drugiej piersi, trochę się biedny napłakał zanim "durna matka" zaskoczyła o co chodzi. Na drug dzień było to samo. Z lewej piersi wypija tylko w nocy jak mu podam na śpiocha.
Moje pytanie jest takie: czy któraś z was tak miała i co robiłyście???

Agnieshka76
 534  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

piers dziecko

Odpowiedzi

Agnieshka76
ale namieszałam z tym prawa lewa :))))))
z prawej pije z lewej nie :((((
JUSTYLKA
mój mały pił tylko z lewej i w nocy z prawej na śpiąco więc w dzień używałam laktatora i na pózniej buteleczką ...mimo prób nie udało mi się go przekonać(kwiatek)(kwiatek)
anusia1
witam.Miałam podobnie gdy karmiłam córcię.Przestawiła się jednak trochę póżniej.Ssała tylko jedną pierś a w drugiej powoli zanikał pokarm.Tak pociągłyśmy prawie do roku.Także miała tylko jedną pierś i nie było żadnych problemów.Zachęcaj małego ale nic na siłę niekiedy tak się dzieje.pozdrawiam
ODYNIECKA
moja córcia jadła tylko z jednej piersi, ponieważ chodziłam do pracy to z drugiej ściągałam pokarm. Dodam, że karmiłam ją ponad dwa lata.
sweetnessa27
Spróbuj pozycji karmienia "spod pachy".wpisz w google i znajdz zdjecie i opis tej pozycji bo ja nie umiem Ci wytlumaczyc.Ta pozycja podobno pozwala "oszukac" maluszka ze je z prawej pomimo ze ciagnie lewą
Agnieshka76
Dzięki kobietki na was zawsze można liczyć:))) A spod pachy próbowałam niestety nie działa :((( Może samo przejdzie tak jak samo przyszło.
Dzięki jeszcze raz :))))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.