Menu

Ulubiona rzecz/ zabawka Twojego dziecka?

Dziecko i zabawki … jedno nie może żyć bez drugiego. Często dzieci mają jednak tę jedną ulubioną, z którą nie mogą się rozstać. Pluszak - kot Maciuś, bez którego synek koleżanki nigdzie się nie ruszy, bo zaraz płacz. Jak jest u Ciebie? Czy Twoje dziecko ma jakąś ulubioną rzecz/ zabawkę, bez której ani rusz z domu?

Ania
 823  8

Odpowiedzi

amalka
Gdy Krzysio był maleńki, nie mogliśmy ruszyć się z domu bez BUBU, ufoludka- maskotki edukacyjnej. Trwało to jednak krótko. Obecnie ulubionymi zabawkami są wiertarka, lutownica, śrubokręt... :) Ciężko byłoby to nosić "w kieszeni" :)
joka26
Syn ma 2,5r. , pluszaki "adoptuje" po starszej siostrze i jego ulubieńcy to: różowy jednorożec i "coś" co wygląda jak krzyżówka świnki z dinozaurem nazywane przez niego "Pepa". To do spania. A co do reszty zabawek to uwielbia małe figurki zwierzątek i zawsze ma jakąś schowane w kieszeni.
Córka 5lat ma w piątek dzień kiedy może przynieść swoje zabawki. Zabiera "ulubione" i są to: pluszowy kwiatek na drucie i mały biały miś Kinga. Kiedyś zastanawiałam się dlaczego nie bierze barbi i innych "topowych" zabawek i dowiedziałam się że to są jej "ważne" zabawki.
emiliab
Dzieci mają wiele zabawek które uwielbiają, ale nie mają takiej jednej bez której ani rusz.
goskapolak
Nie ma tak,że nie wyjdzie z domu bez niej ale ma taką,którą często zabiera,nawet do szkolnego plecaka.
To okropnie droga(jak dla mnie) lalka z Monster High.
irekzboralski
mój Mikołaj nie zaśnie bez swojej przytulanki...krowy i imieniu Mia:)nigdzie jej ze sobą nie zabiera chyba,że nocujemy poza domem ale do spania Mia musi być:)
sara7777
pluszowy piesek jest ulubieńcem mojego synka.córeczka uwielbia wszystko co ma motyw myszki miki
PatrycjaM
córka ostatnio upodobała sobie maskotkę pieska i karmi go,przylula i td. Trwa to ok.miesiaca. Córka ma 22m. Syn ma 5lat i jak był maleńki to takiego ptaszka z leżaczka FischerPrice lubił wszędzie go zabieraliśmy. Teraz nie ma nic takiego.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.