Menu

Ulubione zabawki

Jakie są ulubione zabawki Waszych dzieci? Są to nowoczesne drogie rzeczy, czy raczej stary miś z naderwanym uszkiem? Czy Wasze dzieci mają wiele zabawek? Co robicie z tymi rzeczami, które jedynie zbierają kurz?

Ania
 1349  8

Odpowiedzi

artanis
Mój synek jest samochodziarzem - jak większość chłopców. Uwielbia bawić się autkami, najlepiej strażą pożarną bądź policją. Śpi natomiast z misiem, którego dostałam od jednej z pierwszych sympatii jeszcze w podstawówce!:D Jego ulubiony miś chociaż ma ich wiele:)
Zakurzone zabawki zbieram do jednego pudła i ... chowam.
Po pół roku robię zamianę - synek ma wrażenie jakby dostał nowe zabawki:)
Starsze, z których wyrósł - oddaje koleżankom dla ich dzieci, różne grzechotki, zabawki rozwijające zmysły.
paula80
Duży samochodzik - wywrotka!
Misia80
Maskotka "krówka'!Bez niej się z domu nie ruszamy i spać też nie idziemy.Grzechotki....owszem...pooglądać i wyrzucić by mama co chwilę podnosiła:)
AnnaZZ
mój synek ma sporo zabawek ale najbardziej lubi się bawić rzeczami przeznaczonymi nie do tego celu, np. słoiki, butelki, pokrywki, garnki, im więcej robią hałasu tym lepiej :)
Maria25
Martynka najbardziej lubi pluszowe misiaczki, nie wiedzieć czemu nie te kolorowe ale całe bialutkie :) Jej chrzestna ma hurtownie zabawek, także jest u nas tego bardzo już bardzo dużo, niektóre od razu dajemy sąsiadom. Mają 3 małych dzieci a zabawek nigdy za wiele
kasiab
Moja Asia uwielbia bawić się samochodami, duuużymi, nawet z nimi zasypia, a lale siedzą sobie w kącie i czekają, aż się mojej córci gusta zmienią:)
KdaPl
Najlepszymi zabawkami są różnego rodzaju butelki, a ostatnio polubił też szczoteczki do zębów (są ogumowane i robią za świetne gryzaczki).
kasia13_archiwum
Moja Fatima jest juz ogolnie duza. Najbardziej lubi takie elektroniczne zabawki "Pixel Chix".
Yasmina jest ostatnio zakochana w Hello Kitty i dostaje szalu, jak tylko zobaczy cos z wizerunkiem tej postaci.
Ma maskotki, torbe do przedszkola, notes... duzo by wymieniac.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.