Menu

Ulubione zabawy dziecka

Dzieci uwielbiają się bawić. Czym twoje dziecko lubi się bawić najbardziej? Czy są to klasyczne zabawki, takie jak samochody, lalki lub klocki? A może wymyśla sobie nowe kreatywne zabawy?

Ania
 3237  9

Odpowiedzi

misiak7
ostatnio kolekcjonują samochody hot wheels i zestawy do torów , nie mówić o grach jak np; nosorożec , spadające małpki ,
JULKA
MOJA NIUSZKA MA 2 MIESIĄCE I NARAZIE BAWI SIE NA MACIE,MACHA RĄCZKAMI I UDERZA O GRZECHOTKI,KTÓRE WISZĄ NAD NIĄ:)
emiliab
Mój synek lubi bawić się łyżkami, garnkami i pokrywkami, wyjmuje je z szafek ogląda, rzuca nimi, dopasowuje inne elementy. Chociaż bardzo lubi oglądać swoje książeczki o zwierzątkach i małym Franiu, który szykuje się do spania (jego ulubiona). Od wczoraj ma piaskownicę, więc pół dnia siedział w niej i robił babki oraz przysypywał piasek. Dzisiaj wypróbujemy huśtawkę. Franio bardzo lubi przytulać się do swojego najlepszego kumpla - kotka- jemu zawdzięcza to że nauczył się bardzo szybko chodzić. Ma kilka samochodów, ale do nich to musi mieć natchnienie.
darzenka
puzzle, puzzle i puzzle a czasem książki :)
szajek2007
u nas tez auta,autobusy,motory,pociagi,kaiazki i piaskownica...
no i od niedzieli rowerek:))
popi844
Hahaha moje dziecko uwielbia jak mama odkurza pokój.Ma 6 miesięcy, a piszczy przy tym jak nie wiem.A tak poza tym narazie gryzaczki idą w ruch i gruchaweczki:-)
mandy
samochody, lego to ulubione zabawki mojego synka, natomiast moja córa jest teraz zaascynowana pop-arty, to zestaw do robienia biżuterii, w słoiku z chyba 500 elemtami, z których robi bransoletki, pierścionki i wisiorki i dekoruje każdego kto przekroczy prób naszego domu :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.