Menu

Ulubione zajecia dzieci :)

witajcie tak z czystej ciekawości powiedzcie jak wasze pociechy najchętniej spędzają czas? Jakie zabawy lubią najbardziej? (prezent)(prezent)(prezent)

karolcia514
 572  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport dziecko zabawa

Odpowiedzi

tymianek
u nas wszystko zalezy od miejsca przebywania. Bardzo często jesteśmy na działce, więc tam "bawi się" - jeżeli można to tak nazwać w ogrodnika, czyli pieli, kosi, grabi, podlewa, zrywa itp. Jak są dzieci na działce , to oczywiście albo latają, albo grają w piłkę.

Jak wychodzimy na dwór, to ostatnio dominuje rower, nic więcej go nie obchodzi.

Natomiast w domu bawi się autami. Buduje parking, ustawia na nim samochody itp.
beatatika
Kilka dni temu kupiłam maluchom zestaw naczyń i garnuszków do zabawy, jest tam też malutka kuchenka, więc Emilek gotuje (rosół, jaja), zmywa itd... Na dworze króluje PIASKOWNICA.
iwona1985
Ostatnio ma hopla na malowanie farbami, ale lubi układac puzzle, gotować , bawić się w mamę lalkami, w sklep, a jak jesteśmy na dworze to piaskownica i gotowanie z piasku
emikacpi
W domku układanie puzzli , zabawa autami i i robotami :)
na dworze bardzo lubi jezdzić na rowerze i pluskać w basenie :)
tlolek
śmieciarki i traktory to najukochańsze zabawki Kuby.
ew. zabiera mój telefon, włącza aparat i robi zdjęcia np.kotu
na podwórku lubi robić to co tato i dziadek np jak oni heblują deski to on hebluje "deske" ze styropianu. jest na etapie papugi
madziullka
w domku ulubioną zabawą jest piłka.wzajemnie rzucamy do siebie po kilka małych piłek. a zajęcie to ostatnio ma hopla na kolorowanie i malowanie prezentów dla nas;-) na dworzu obowiązkowo szaleństwa na placu zabaw
daryjka87poznan
Moja lubi ukladac klocki, malowac kredkami lub po prostu bawic sie maskotkami.
renata29
bawi się samochodami a na spacerze rozgląda się za traktorami :)
amalka
Podkrada nam ładowarki do telefonów, zbiera każdy kabelek czy sznurek po czym tworzy skomplikowane instalacje ze wszystkiego co działa na baterie/ akumulatorki. Sporą część zabawek rozkręcił- niektóre poskładał i skręcił z powrotem (wow) Resztę naprawia mój mąż (smiech) Ostatnio Krzysio- pod asystą taty- lutował kabelek wyrwany z bączka. Niedawno rozkręcali zamek w drzwiach, naprawiali pralkę, zegarek... Mały zna już nazwy większości narzędzi i ma własny warsztat (grins)

Obecnie Krzysio ma fazę fascynacji robotami- na urodziny kupiliśmy mu ogromnego roboraptora WowWee (ciekawe jak zareaguje) Z ulubionym nie rozstaje się na krok i nawet z nim śpi (grins)

Charakter tatusia i tożsame zainteresowania. Druga złota rączka mi rośnie
(cukierek)
Marta050709
Moja corke ostatnio bardzo intersuje zlew w kuchni:-)Ale tak to wszystkim po troch sie bawi
emiliab
Samochody, puzzle, gotowanie ze mną, ostatnio synek założył sobie sklep z odkurzaczami i drugi z rurami, gra w piłkę, piaskownica, jazda na rowerku, zabawa laptopem edukacyjnym, robienie pranaia i jeszcze wiele innych zajęć.
ajrian
Mój syn do zawsze lubił malować ( najchętniej moimi farbami) i rysować.
Jego ulubiona zabawa w kuchni to zmywanie naczyń i mycie owoców i warzyw.
Na dworze obowiązkowo rower i hulajnoga.
sara7777
klocki,auta i woda
Ewelajna
Mój uwielbia układanie klocków, puzzle, rysowanie i lepienie z plasteliny, na podwórku piaskownica i skakanie na trampolinie no i tzw "do intapaj na tulti" czyli do Inca Play na kulki (taka wielka sala zabaw w Blue city) - nie umie wymawiać "k":) i tam się zawsze wyszaleje na maxa, wraca padnięty :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.